Напередодні дня голосування, 20 липня, відбулися дві заміни в керівному складі 198 обласної виборчої комісії. Відповідні постанови прийняла Центральна виборча комісія.

Голову Вадима Трушкова змінив Павло Смоликов (подання партії «Єдина родина»), а секретаря комісії Юрія Цуркана замінила Тамара Новілова (партія «Зелена планета»).

Смоликов проживає в Донецькій області. У 2014 році він балотувався до Верховної Ради від БПП «Солідарність». Також він був помічником народного депутата Дмитра Лубінця (БПП). Тамара Новілова була помічницею нардепа 6 скликання від БЮТ Ігоря Савченка. Зараз вона значиться керівницею Кам’янської агенції регіонального розвитку.

За коментарями звертайтеся:

Захар Колісніченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області

тел.: 0972303533

e-mail: cherkasy@opora.org.ua

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)