Спостерігачі ОПОРИ повідомляють, що станом на 9:00 не відкрита виборча дільниця. 19 липня на дільниці №121184 члени комісії переплутали і поставили штамп "Вибув" навпроти Дениса Кирпенка замість Артема Кравченка.

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, станом на 9:00 виборча дільниця №121184 в місті Дніпро не відкрита. Наразі члени комісії проштамповують останню тисячу бюлетенів.

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували, що на дільниці №121184 члени комісії переплутали і поставили штамп "Вибув" навпроти Дениса Кирпенка замість Артема Кравченка. Було зіпсовано понад 2000 бюлетенів. ЦВК пообіцяла до ранку 21 липня передати на дільницю нові бюлетені для цієї дільниці. Інцидент трапився 19 липня близько 20:30.

Денис Кирпенко так прокоментував подію спостерігачам ОПОРИ: "Зіпсували 2144 бюлетені. Вбачаю у цьому можливу провокацію, оскільки, навчався у цій школі (№79), де розташована дільниця, і маю там добру впізнаваність".

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Дніпропетровській області
тел.: 067 850 65 92
 
Юлія Лисенко, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області
тел.: 050 100 88 91

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)