У Кіровоградський обласний наркодиспансер звернулися 5 кандидатів у народні депутати: Костянтин Яриніч, Олександр Цертій, Анатолій Ларін, Сергій Нестеров та Тігран Хачатрян, які балотуються в окрузі № 99, аби здати аналізи на вміст алкоголю та наркотиків у крові.

3 липня п’ятеро політиків у присутності журналістів прийшли здавати аналізи в обласний наркодиспансер.  Напередодні відповідне відеозвернення записав чинний народний депутат та кандидат Костянтин Яриніч, як відповідь на заклик іншого кандидата Олександра Дануци про підписання меморандуму про чесні вибори.

«Я переконаний, що меморандум має бути чесним. Як діючий законодавець ставлю вимогу включити до меморандуму 2 речі: кожен кандидат погоджується здати аналізи в нарколога та кожен депутат ніколи не змінювати своєї партійної приналежності», – зазначив на відео у соцмережах Костянтин Яриніч.

Підписання погоджень на здачу аналізів кандидатів в депутати транслювали на Facebook сторінці Костянтина Яриніча.

«Це уперше до нас звертаються депутати. Вони пройдуть огляд лікаря, здадуть аналізи. Результати будуть готові через декілька днів», – зазначив виконуючий обов’язки директора Кіровоградського обласного наркодиспансеру Олександр Мережко.

За коментарями звертайтеся:

Зоя Лебідь, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області

тел.: 0957943072

e-mail: knrmisto@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться щепонад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будутьнабагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Веб-сайт|Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)