Спостерігачі ОПОРИ зафіксували зовнішню рекламу без вихідних даних кандидата в народні депутати Івана Вінника.

14 червня на території 184-го округу в місті Нова Каховка було зафіксовано шість білбордів кандидата в народні депутати Івана Вінника без передбачених законодавством вихідних даних. Зовнішня реклама містить ім’я та прізвище політика та лозунг «Рухаємося вперед!».

Спостерігач мережі ОПОРА викликали за даним фактом поліцію. Правоохоронці приїхали на місце виклику та прийняли заяву.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, інформація по Новій Каховці ще перевіряється. Також рекламні конструкції без вихідних даних були виявлені  в Каховському та Нижньосірогозькому районах. За результатами перевірки отриманих повідомлень працівники поліції підготували та скерували до суду 2 адміністративні протоколи за ч.2 ст. 212-13 КУпАП.

Самовисуванець Іван Вінник був зареєстрований кандидатом в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №184 Постановою ЦВК від 7 червня. Крім того, політик є чинним народним депутатом по цьому округу.

Згідно з ч.7 ст.69 закону України «Про вибори народних депутатів» друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

За коментарями звертайтеся:
Максим Єлігулашвілі, координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області
тел.: 066 62 44077
Громадянська мережа ОПОРА в Херсонській області

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)