Центральна виборча комісія сформувала окружну виборчу комісію для проведення проміжних виборів народного депутата 28 березня 2021 року на окрузі №50 (м. Покровськ, Донецька область). Головою комісії став представник партії «Опозиційна платформа – За життя».

Відповідне рішення ЦВК прийняла на своєму засіданні 5 лютого.

Так, для формування складу окружної комісії свої кандидатури подали партії, фракції яких представлені у Верховній Раді: «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Голос», «Опозиційна платформа – За життя», «Батьківщина».

Також по одній кандидатурі подали партії «Факел», Об’єднання «Самопоміч», Партія Зелених України, Партія Шарія, Радикальна партія Олега Ляшка, Сила права, «Соціальна справедливість», «Опозиційний блок», «Українська стратегія Гройсмана», «Сила людей».

Всього було подано 20 кандидатур на 18 місць у комісії.

Після проведення жеребкування ЦВК сформувала окружну виборчу комісію у складі 18 чоловік.

Головою комісії став Віталій Барановський, поданий партією «Опозиційна платформа – За життя». Заступником голови комісії призначено Віктора Харченка від партії «Батьківщина», секретарем – Іллю Мілевича («Слуга народу»).

Відповідно до статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів» на проміжних виборах окружні виборчі комісії утворюються не пізніш як за 50 днів до дня голосування за поданнями партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання (не більш як по одній кандидатурі до складу кожної окружної виборчої комісії), а також партій-суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у депутати від яких було зареєстровано у загальнодержавному окрузі на останніх виборах депутатів (не більш як по одній кандидатурі до складу кожної окружної виборчої комісії), що вносяться до Центральної виборчої комісії не пізніш як за п’ятдесят три дні до дня голосування у порядку, встановленому статтею 27 цього Закону.

Кандидатури від партій-суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у депутати від яких було зареєстровано у загальнодержавному окрузі на останніх виборах депутатів, включаються до складу комісій шляхом жеребкування.

За коментарями звертайтеся:

Наталія Боровська, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області

тел.:+380(50)544 29 56

e-mail: borovska.opora@gmail.com