Володимир Зеленський записав звернення до мешканців Кривого Рогу. Від імені кандидата від «Слуги народу» роздаються «фейкові» листівки.

В п’ятницю, 4 грудня, напередодні «дня тиші» Офіс Президента України опублікував відеозвернення Володимира Зеленського до криворожан. В ньому він закликає своїх земляків вразити всю Україну високою явкою та зробити правильний вибір міського голови. «Оберіть мера, який дійсно любить це місто і на якого давно заслуговує Кривий Ріг», – сказав Президент України. «Агітувати за когось з кандидатів я не можу, але це і не потрібно. Ви люди розумні, самі все знаєте», – додав наостанок Президент.

Дмитро Шевчик («Слуга народу») опублікував це звернення, подякувавши президенту за довіру. Костянтин Павлов («Опозиційна платформа – За життя») також зробив перепост на своїй фейсбук-сторінці звернення президента і подякував йому за підтримку.

1 грудня Дмитро Шевчик опублікував допис, в якому звинуватив опонентів у розповсюдженні фейкових листівок з провокативною, неправдивою інформацією. В листівках, підписаних ім’ям Дмитра Шевчика і виконаних в партійних кольорах «Слуги народу», написано «плати податки чи зачиняй лавочку та йди на виробництво». Основний меседж послання звучить так – «торговець з ринку та великі підприємства однаково винні, якщо не платять податки».

Тим часом в районних у місті Кривому Розі ТВК в п’ятницю видають бюлетені для голосування членам ДВК. Спостерігачі ОПОРИ не зафіксували великих черг, все відбувається згідно з графіком, затвердженим напередодні.

По місту розвішені білборди зі зверненням Центральної виборчої комісії, на яких написано: «Оберіть міського голову 6 грудня безпечно та відповідально».

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області
тел.: 0678506592
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)