Напередодні повторного голосування на виборах Криворізького міського голови у соціальній мережі Фейсбук поширюються дописи з ознаками «чорного піару» проти обох кандидатів на цю посаду. Втім, порівняно з «першим туром» ці випадки не є масовими.  

Дописи проти Костянтина Павлова («Опозиційна платформа – За життя») публікуються на фейсбук-сторінці «Зла швабра», проти Дмитра Шевчика («Слуга народу») – у спільноті «Таємна лажа Кривого Рогу».

Дописувач у фейсбуку під ніком «Зла швабра», починаючи з 17 листопада, (в цей день були озвучені прізвища кандидатів, які пройшли до «другого туру») розпочав публікувати дописи з ознаками чорного піару проти Костянтина Павлова. В дописах не тільки критикуються пункти передвиборчої програми кандидата на посаду міського голови, часто використовуються зневажливі прізвиська, карикатури.

Дописи з ознаками чорного піару публікуються проти Дмитра Шевчика у спільноті «Таємна лажа Кривого Рогу» з самого початку виборчої кампанії. В листопаді був тільки один подібний допис.

В мережі "Інтернет" зустрічаються поодинокі карикатури на Дмитра Шевчика, в одній з них кандидат зображений на вокзалі.

За коментарями звертайтеся:

Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.

тел.: 0678506592

email: oporavadim@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)