На місці працюють вибухотехніки та поліція.

Як з’ясувала ОПОРА, наразі поліцейські перевіряють інформацію про «замінування» будівлі Одеської міської ради по вулиці Косівській у Малиновському районі Одеси. У цьому ж приміщенні розташована Одеська міська територіальна виборча комісія.

Як інформує пресслужба Головного управління Національної поліції України в Одеській області, на лінію «102» зателефонував  чоловік та повідомив, що адміністративна будівля начебто «замінована».

На місці події працюють співробітники вибухотехнічного управління, кінологи, слідчо-оперативна група Малиновського відділу поліції. Вони перевіряють об’єкт на наявність вибухонебезпечних пристроїв чи речовин. При цьому всередину приміщення нікого не впускають.

Фото: Facebook-сторінка Олексія Єремиці

О 17 годині пресслужба поліції повідомила, що приміщення та прилеглу територію адміністративної будівлі перевірили, жодних вибухонебезпечних пристроїв не виявили. Під час перевірки евакуювали 100 осіб.

За коментарями звертайтеся:
Анастасія Матвієнко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Одеській області
тел.: (048) 716 40 18
e-mail: odesa@opora.org.ua
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.