Станом на 14:00, 29 жовтня, Броварська міська ТВК опрацювала документацію 48 виборчих дільниць. Інформацію ОПОРІ підтвердила голова Броварської міської ТВК Людмила Федченко.

Опісля прийняття документації від усіх ДВК, Броварська міська ТВК взялася повторного підрахунку голосів виборців на окремих дільницях.

Зокрема, з виборів до Київської обласної ради прийнято 27 протоколів виборчих дільниць (в т.ч. 2 – після уточнення). На складання протоколу з позначкою “Уточнений”  передали 11 протоколів. На повторний підрахунок голосів виборців в приміщенні ТВК було залишено 10 протоколів з виборчих дільниць.

З виборів до Броварської районної ради  прийнято 31 протокол з виборчих дільниць (в т.ч. 2 – після уточнення). На складання протоколу з позначкою “Уточнений”  передали  6 протоколів. На повторний підрахунок голосів виборців в приміщенні ТВК було залишено 11 протоколів з виборчих дільниць (в т.ч. 1 після уточнення).

З виборів до Броварської міської ради прийнято 25 протоколів з виборчих дільниць (в т.ч. 1 – після уточнення). На складання протоколу з позначкою “Уточнений”  передали 10 протоколів. На повторний підрахунок голосів виборців в приміщенні ТВК було залишено 13 протоколів з виборчих дільниць (в т.ч. 1 після уточнення).

З виборів на посаду міського голови Броварів: прийнято 32 протоколи з виборчих дільниць (в т.ч. 3 – після уточнення). На складання протоколу з позначкою “Уточнений”  передали  11 протоколів. На повторний підрахунок голосів виборців в приміщенні ТВК було залишено 5 протоколів з виборчих дільниць.

Станом на 14:00 30 жовтня на повторний підрахунок голосів виборців в приміщенні ТВК лишили документацію із 45 ДВК. «Така кількість документації відправленої на повторний підрахунок у Броварах на Київщині відбувається вперше,» - наголосив спостерігач ОПОРИ, що відслідковує перебіг засідання Броварської міської ТВК.

 

За коментарями звертайтеся:
Олексій Рєпік, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Київській  області
тел.: 073 060 76 78
e-mail: oleksii.riepik@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)