У Маріуполі станом на 8:30 відкрились всі дільниці. Але відкриття деяких до сьогодні було під питанням.

23 жовтня під час передачі бюлетенів з виборів депутатів до Маріупольської районної ради територіальні виборчі комісії виявили неточності у бланках бюлетенів ТВО  1, 2, 4, 5, 6 та 7.

Відповідно до статей 240 та 241 Виборчого Кодексу, а також Постанови ЦВК №295 від 24 вересня 2020 року “Про затвердження форми та кольору виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів” Постановою №78 від 23 жовтня Маріупольська районна ТВК вирішила негайно  звернутися до поліграфічного підприємства “Зоря” (м. Київ), усунути виявлені неточності та виготовити нові бланки. Вже вночі ТВК отримали нові бланки з виправленими даними.

Відзначимо, що Маріуполь – місто з найбільшою кількістю виборців на Донеччині за даними сайту ДРВ  (310 736 осіб).

За коментарями звертайтеся:

Наталія Боровська, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області

тел.:+380(50)544 29 56

email: borovska.opora@gmail.com 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

Громадське спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює ГО «Точка доступу» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)