Opora

18 серпня ЦВК припинила реєстрацію  кандидатів у народні депутати України. Місто Київ відзначилося трьома парами кандидатів-двійників. У трьох із тринадцяти округів столиці балотуються кандидати у народні депутати із однаковими або співзвучними прізвищами.

У 220 виборчому окрузі (Подільський район) зареєстровані кандидати Миронов Валерій Анатолійович та Міронов Валерій Євгенійович. Обидва безпартійні, самовисуванці. Валерій Міронов відомий тим, що був депутатом Подільської районної ради, Київської міської ради та заступником голови КМДА. У передвиборній програмі наголошує на своєму зв’язку із Подільським районом та акцентує на вирішенні проблем міста Києва загалом та виборців свого округу зокрема.

Валерій Миронов у своїй програмі використовує більш стандартні політичні гасла про припинення корупції, відповідальність влади та апелює до загальнодержавних соціальних проблем. У декларації про доходи помилився, вказавши своєю посадою «народний депутат України». Однак на сайті Верховної Ради України інформація про народного депутата з таким іменем відсутня. Кандидатуру Валерія Миронова у ЦВК зареєстрували на 3 дні пізніше, ніж його конкурента.

У 211 окрузі (Голосіївський район) на вибори йдуть два Терьохіни – Сергій Анатолійович (зареєстрований 8 серпня) та Андрій Юрійович (зареєстрований 14 серпня). Першого висунуло Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», другий – самовисуванець. Сергій Терьохін є народним депутатом України, зареєстрований і проживає у місті Києві, а його однофамілець Андрій – безпартійний приватний підприємець з селища Лисянка Черкаської області. Незважаючи на те, що останній не проживає в місті Києві, у своїй програмі демонструє обізнаність із проблемами свого округу, наголошує на першочергових завданнях в Голосіївському районі столиці.

У 222 окрузі (Солом’янський район) змагаються Дмитро та Віктор Андрієвські. Обидва проживають у місті Києві. Дмитро Андрієвський є депутатом Київради та бізнесменом, а Віктор Андрієвський працює кухарем у кафе «Арабіка». Першого зареєстрували 8 серпня, а другого через тиждень – 15 серпня. В програмах обох кандидатів переважають гасла соціального спрямування.

За коментарями звертайтеся:
Світозар Захарія,
координатор кампанії спостереження за парламентськими виборами-2012 у місті Києві,
(097)3656556
 
Галина Будівська,
прес-секретар кампанії спостереження за парламентськими виборами-2012 у місті Києві,
(097)7468908
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

digest gray

Статті/блоги

  • 31 липня 2018Олександр Клюжев, Юрій Лісовський, Роберт Лорян, Василь КосийЯк на Київщині чорт вибори вкрав. Казка 2: Зникнення каретиЯкщо у Київській обласній раді карета перетворилась на гарбуз, то у Васильківському районі карета просто зникла  
  • 27 липня 2018Василина ДуманСон розуму породжує чудовиськ. Ґонзо-спостереження за місцевими виборамиДо найближчих виборів ще більше ніж півроку, а простір навколо вже лускається від агіток. Старі дискредитовані політики лізуть в очі і вуха з білбордів і тв-реклами. Нові дискредитують себе лютим популізмом.  
  • 26 липня 2018Катерина ЖемчужниковаЗовнішня реклама політичних сил на Донеччині за 8 місяців до виборівПоступово реклама представників політичних сил витісняє традиційний контент бордів у Донецькій області. Враховуючи зміну цінностей та електоральних уподобань у мешканців, регіон стає більш цікавим для політичної конкуренції. То хто вже розпочав формувати прихильність у майбутніх виборців завдяки зовнішній рекламі на Донеччині?  
  • 26 липня 2018Альона МельніковаРозплата за фальсифікації: як засудили членів Черкаської виборчої комісіїНавіть через три роки порушники законодавства продовжують отримувати покарання за фальсифікації на місцевих виборах 2015 року.  Не так давно Соснівський районний суд у місті Черкаси виніс вирок голові та секретарю Черкаської обласної комісії, які у 2015 році підробили результати виборів депутатів обласної ради.   
  • 26 липня 2018Олександр Клюжев, Юрій Лісовський, Роберт Лорян, Василь КосийЯк на Київщині чорт вибори вкрав. Казка 1: Перевтілення обранихЯка ймовірність у кандидата стати депутатом, коли навіть за офіційним підрахунком голосів виборці його не обрали?   
  • 23 липня 2018Ольга АйвазовськаДно, або "заживемо потім"!Українська політика — непередбачувана й непослідовна, тому прогнози щодо перспектив отримати нову Центральну виборчу комісію "незабаром" за останні чотири роки перетворилися на чорний гумор.   
  • 18 червня 2018Святослав БабіляЯк отримати дані голосувань депутатів міської ради за 5 хвилинЯкщо Ви хочете знати, як працює міська рада, наскільки активні депутати, хто з депутатів є найбільшим прогульником тощо. Ми підготували коротку інструкцію, як це зробити швидко та без значних часових затрат.  
  • 14 червня 2018Катерина ЖемчужниковаЗбройний напад на виборчу дільницю. Про вибори, медіа, Google і ще дещоЯкі у вас асоціації зі словом «майське»? Неграмотний переклад із російської? Назва населеного пункту, що дісталася йому з радянської спадщини нашої історії? Село ледь не в кожній області в Україні? І щодо всіх пунктів будете праві. Але саме зараз давайте згадаємо село Майське Синельниківського району Дніпропетровської області.  
  • 14 червня 2018Rada4YouХарків. Як працює Харківська міська рада?Команда rada4you дійшла до аналізу депутатів Харківської міської ради.   
  • 13 червня 2018Катерина ЖемчужниковаТри причини, чому в Україні необхідно запровадити невідворотність покарань за виборчі злочиниУже восени цього року офіційно розпочнеться виборча кампанія президентських виборів – 2019, яка плавно переросте у передвиборчу кампанію парламентських виборів – 2019 та місцевих у 2020 році. Але як часто українське суспільство обертається назад та згадує виборчі процеси попередніх років? Чи дійсно у цих питаннях нас можна назвати суспільством із...  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018