Opora

18 серпня ЦВК припинила реєстрацію  кандидатів у народні депутати України. Місто Київ відзначилося трьома парами кандидатів-двійників. У трьох із тринадцяти округів столиці балотуються кандидати у народні депутати із однаковими або співзвучними прізвищами.

У 220 виборчому окрузі (Подільський район) зареєстровані кандидати Миронов Валерій Анатолійович та Міронов Валерій Євгенійович. Обидва безпартійні, самовисуванці. Валерій Міронов відомий тим, що був депутатом Подільської районної ради, Київської міської ради та заступником голови КМДА. У передвиборній програмі наголошує на своєму зв’язку із Подільським районом та акцентує на вирішенні проблем міста Києва загалом та виборців свого округу зокрема.

Валерій Миронов у своїй програмі використовує більш стандартні політичні гасла про припинення корупції, відповідальність влади та апелює до загальнодержавних соціальних проблем. У декларації про доходи помилився, вказавши своєю посадою «народний депутат України». Однак на сайті Верховної Ради України інформація про народного депутата з таким іменем відсутня. Кандидатуру Валерія Миронова у ЦВК зареєстрували на 3 дні пізніше, ніж його конкурента.

У 211 окрузі (Голосіївський район) на вибори йдуть два Терьохіни – Сергій Анатолійович (зареєстрований 8 серпня) та Андрій Юрійович (зареєстрований 14 серпня). Першого висунуло Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», другий – самовисуванець. Сергій Терьохін є народним депутатом України, зареєстрований і проживає у місті Києві, а його однофамілець Андрій – безпартійний приватний підприємець з селища Лисянка Черкаської області. Незважаючи на те, що останній не проживає в місті Києві, у своїй програмі демонструє обізнаність із проблемами свого округу, наголошує на першочергових завданнях в Голосіївському районі столиці.

У 222 окрузі (Солом’янський район) змагаються Дмитро та Віктор Андрієвські. Обидва проживають у місті Києві. Дмитро Андрієвський є депутатом Київради та бізнесменом, а Віктор Андрієвський працює кухарем у кафе «Арабіка». Першого зареєстрували 8 серпня, а другого через тиждень – 15 серпня. В програмах обох кандидатів переважають гасла соціального спрямування.

За коментарями звертайтеся:
Світозар Захарія,
координатор кампанії спостереження за парламентськими виборами-2012 у місті Києві,
(097)3656556
 
Галина Будівська,
прес-секретар кампанії спостереження за парламентськими виборами-2012 у місті Києві,
(097)7468908
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

digest gray

Статті/блоги

  • 25 вересня 2018Юлія Чеберяк"Теплі кредити": в пошуках енергоефективного компромісуДосить складно державі завоювати довіру громадян, особливо в часи нестабільного економічного та політичного становища. Та попри те, що державну програму "теплих кредитів" щороку призупиняли через брак коштів, рівень народної довіри до неї залишається досить високим. Більш того, попит на неї постійно перевищує пропозицію.  
  • 19 вересня 2018Захар КолісніченкоВибори у Швеції: багато бюлетенів та вражаюча явка9 вересня у Швеції пройшли парламентські, а заодно й місцеві вибори. Такі вибори відбуваються в країні щочотири роки у другу неділю першого місяця осені. Люди обирають Парламент (Sveriges riksdag), уповноважених до ландстингів (регіональні органи) та комун (місцеві муніципалітети).  
  • 16 вересня 2018Святослав БабіляЯк за 5 хвилин отримати перелік підтриманих та відхилених голосувань депутатаВам цікаво отримати перелік голосувань депутата? Дізнатися, за що він голосував або проти, можливо, які він проігнорував? Або ж вам потрібні ці голосування за певний період часу?  
  • 06 вересня 2018Руслана Величко, Роберт ЛорянЯк не вступити у фейкове спостереження?З початком нового політичного сезону та осені у повітрі запахло виборами. Вже зараз політики почали тур по “лінійках” у школах. Вже зараз політики вигулькнули з чартерів у “рейсові” літаки, вагони метро та й взагалі вийшли до людей.  
  • 03 вересня 2018Rada4YouПро що говорять дані голосувань?У попередніх блогах ми публікувалидосить технічну інформацію та яким чином користуватися API сервісів rada4you. Як стягувати дані, які можна в подальшому більш глибше аналізувати. У вас виникли запитання такі як: що саме з цього можна зробити, які публіцистичні матеріали можна створити на основі цих даних, як саме порівнювати ці дані тощо. На...  
  • 02 вересня 2018Тарас РадьВиборча школа або День незалежності України в Грузії20-24 серпня у складі делегації Громадянської мережі ОПОРА мав гарну нагоду взяти участь у Літньому таборі ISFED для спостерігачів за виборами. Захід відбувався у Грузії на базі Тренінгового центру Міністерства юстиції Грузії у Кварелі (регіон Кахеті).  
  • 31 серпня 2018Роман КисленкоНа старт! Увага! Руш! Або фальстарт політичних турів на ДонеччиніОфіційно президентська виборча кампанія розпочнеться в останні дні цього календарного року. Проте так звані “промо тури” потенційних кандидатів розпочались ще влітку. Ми дослідили, хто з політиків із президентськими амбіціями відвідував Донеччину протягом літа.  
  • 27 серпня 2018Катерина Шарпата«ЗА» чи «ПРОТИ»: Яку кнопку найчастіше тиснуть депутати ЛуцькрадиКонтролювати голосування місцевих депутатів не виходячи з дому може кожен лучанин і не тільки. Як це можливо? Дуже просто. Тримайте лайфхак від ОПОРИ.   
  • 31 липня 2018Олександр Клюжев, Юрій Лісовський, Роберт Лорян, Василь КосийЯк на Київщині чорт вибори вкрав. Казка 2: Зникнення каретиЯкщо у Київській обласній раді карета перетворилась на гарбуз, то у Васильківському районі карета просто зникла  
  • 27 липня 2018Василина ДуманСон розуму породжує чудовиськ. Ґонзо-спостереження за місцевими виборамиДо найближчих виборів ще більше ніж півроку, а простір навколо вже лускається від агіток. Старі дискредитовані політики лізуть в очі і вуха з білбордів і тв-реклами. Нові дискредитують себе лютим популізмом.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018