Opora

18 серпня ЦВК припинила реєстрацію  кандидатів у народні депутати України. Місто Київ відзначилося трьома парами кандидатів-двійників. У трьох із тринадцяти округів столиці балотуються кандидати у народні депутати із однаковими або співзвучними прізвищами.

У 220 виборчому окрузі (Подільський район) зареєстровані кандидати Миронов Валерій Анатолійович та Міронов Валерій Євгенійович. Обидва безпартійні, самовисуванці. Валерій Міронов відомий тим, що був депутатом Подільської районної ради, Київської міської ради та заступником голови КМДА. У передвиборній програмі наголошує на своєму зв’язку із Подільським районом та акцентує на вирішенні проблем міста Києва загалом та виборців свого округу зокрема.

Валерій Миронов у своїй програмі використовує більш стандартні політичні гасла про припинення корупції, відповідальність влади та апелює до загальнодержавних соціальних проблем. У декларації про доходи помилився, вказавши своєю посадою «народний депутат України». Однак на сайті Верховної Ради України інформація про народного депутата з таким іменем відсутня. Кандидатуру Валерія Миронова у ЦВК зареєстрували на 3 дні пізніше, ніж його конкурента.

У 211 окрузі (Голосіївський район) на вибори йдуть два Терьохіни – Сергій Анатолійович (зареєстрований 8 серпня) та Андрій Юрійович (зареєстрований 14 серпня). Першого висунуло Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», другий – самовисуванець. Сергій Терьохін є народним депутатом України, зареєстрований і проживає у місті Києві, а його однофамілець Андрій – безпартійний приватний підприємець з селища Лисянка Черкаської області. Незважаючи на те, що останній не проживає в місті Києві, у своїй програмі демонструє обізнаність із проблемами свого округу, наголошує на першочергових завданнях в Голосіївському районі столиці.

У 222 окрузі (Солом’янський район) змагаються Дмитро та Віктор Андрієвські. Обидва проживають у місті Києві. Дмитро Андрієвський є депутатом Київради та бізнесменом, а Віктор Андрієвський працює кухарем у кафе «Арабіка». Першого зареєстрували 8 серпня, а другого через тиждень – 15 серпня. В програмах обох кандидатів переважають гасла соціального спрямування.

За коментарями звертайтеся:
Світозар Захарія,
координатор кампанії спостереження за парламентськими виборами-2012 у місті Києві,
(097)3656556
 
Галина Будівська,
прес-секретар кампанії спостереження за парламентськими виборами-2012 у місті Києві,
(097)7468908
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

Статті/блоги

  • 07 грудня 2018Григорій СорочанКривий Ріг: Архів втратив абсолютно всі виборчі документи за 2014-2016 рокиУ Кривому Розі втрачено абсолютно всі виборчі документи з виборів 2014-2016 років. Виявляється, буває й так. Саме таку відповідь ми отримали з архівного сектору Криворізької РДА, де ті документи мали б зберігатися. При чому втрата документів відбувалася різними способами. Але давайте по черзі.  
  • 07 грудня 2018Галина СегедаЧи готові ОТГ Вінниччини до виборів в умовах воєнного стану?5 грудня на сайті Верховної Ради України з’явився текст президентського проекту Закону України щодо проведення перших місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах 23 грудня в областях з воєнним станом. Нагадаємо, що 29 листопада ЦВК своїм рішенням скасувала заплановані на 23 грудня вибори в об’єднаних територіальних громадах 10 областей, на які поширюється Указ  Президента про...  
  • 07 грудня 2018Ігор ЛитвиненкоЩо обіцяють потенційні кандидати на Полтавщині та як підтримують свої слова голосуванням в РадіПротягом осені Полтавщину відвідали 10 потенційних кандидатів в Президенти. З них п’ять є чинними народними депутатами. ОПОРА вирішила проаналізувати обіцянки нардепів-потенційних кандидатів, які вони давали мешканцям області, з їхніми голосуваннями в стінах Верховної Ради.  
  • 06 грудня 2018Лілія КовшунПартисипативний досвід українських громадТехнології – річ важко підйомна і затратна для експорту. Це стосується як технічного прогресу, так і соціальних змін. Можна скільки завгодно говорити про успіхи глобалізації, доступність будь-яких знань завдяки інтернету, але, будьмо чесними: кожна особа читає лише те, що цікавить виключно її, формуючи довкола себе – навіть в просторі неозорого інтернету – таку собі екосистему, -...  
  • 06 грудня 2018Олексій РєпікВ Огайо визначити переможця виборів можна підкинувши монеткуМісяць тому, 6 листопада, у Сполучених штатах Америки був цикл проміжних виборів. Представники Громадянської мережі ОПОРА завдяки програмі «Open World» мали змогу спостерігати за ними. Про те, що вразило, здивувало і захопило у блозі розповів представник ОПОРИ з Київщини.  
  • 04 грудня 2018Євгенія ГеноваП’ять з половиною років за підкуп виборців: партія завжди «кине» тебе, порушникуНа Одещині суд виніс вирок стосовно жінки, яка займалася підкупом виборців. Кілійський районний суд визнав мешканку міста Кілії винною у неодноразовому підкупі виборців та засудив її до 5 років і 6 місяців ув’язнення, а також позбавив права займатись діяльністю, пов’язаною з виборчим процесом.  
  • 23 листопада 2018Галина Сегеда«Фейсбучна брехня» як зброяЗа оцінками станом на 30 червня 2017 року кількість користувачів соцмережі Facebook у світі досягла 2 млрд осіб, а в Україні сягнула 10 мільйонів. Ця соцмережа, як і інші, співмірні за розміром аудиторії, вже давно стала для користувачів своєрідним засобом масової інформації. Більше того, ЗМІ нерідко використовують Facebook як джерело новин, не надто...  
  • 22 листопада 2018Оксана БанковаЯк голосували у Огайо: електронні бюлетені та висока явка виборцівМешканці містечка Оксфорд уже звикли голосувати за допомогою електронних бюлетенів, проте для нас це стало справжньою дивовижею. Здивували також відсутність виборчих порушень та висока явка виборців у окрузі. До прикладу, за підсумками проміжних виборів у окрузі Гамільтон участь у голосуванні взяли майже 56% зареєстрованих виборців, а назагал у...  
  • 14 листопада 2018Роберт Лорян, Юрій ЛісовськийВтратив одного депутата – пройшла в раду донька. Вибори в Черкаську райраду в 2015 роціЦього разу у фокусі Черкаська районна рада, де партії ВО “Свобода” і ВО “Черкащани” втрачають голоси в різних округах, через це позбуваються по одному мандату кожна. У цей же час Блок Петра Порошенка отримує голоси в різних округах і незаконно набуває двох депутатів. Жодна названа партія не бачила маніпуляцій, так само і голова комісії, яка...  
  • 05 листопада 2018Дмитро БаштовийДецентралізація – реформа лише Президента?Децентралізація - це найкраща реформа за всі часи, започаткована Петром Порошенко. З початком політичного сезону на Миколаївщині все частіше можна почути такі гасла від місцевих політиків. Але чи можна вважати дану реформу одноосібною заслугою?  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018