Opora

На Херсонщині розпочалися масові привітання від представників політичних партій та потенційних кандидатів у народні депутати з новорічними святами. Серед подарунків – іграшки, книжки та солодощі для дітей, миючі засоби, продуктові набори для дорослих. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Приводом привітати виборців скористались лідери по благодійності згідно моніторингу ОПОРИ в Херсонській області – потенційні кандидати на парламентські вибори Юрій Рожков, Василь Зеленчук та Євген Рищук, Ігор Колихаєв.

14 грудня під час свого звіту депутат обласної ради від «БПП «Солідарність» Юрій Рожков, відомий своїми благодійними активностями в межах 182-го виборчого округу, привітав присутніх херсонців з прийдешнім Новим роком. Він дарував рідке мило Clime, яке виробляє його підприємство.

29 12 2018 Kherson novorochna blagodinist1

29 12 2018 Kherson novorochna blagodinist2

Новорічне свято для дітей влаштував благодійний фонд Василя Зеленчука – першого заступника голови облради та очільника окружного штабу ВО «Батьківщина», який раніше відзначився благодійними ляльковими виставами на території 186-го округу.  26 грудня свято відбулося в селищі міського типу Брилівка Олешківського району, 27 грудня – в селищі Лазурне Скадовського району області. Діти отримали книжку-розмальовку з символікою благодійного фонду Зеленчука.

29 12 2018 Kherson novorochna blagodinist3

29 12 2018 Kherson novorochna blagodinist4

29 12 2018 Kherson novorochna blagodinist5

Не залишився осторонь й благодійний фонд депутата обласної ради та заступника голови Херсонської облдержадміністрації Євгена Рищука, який привітав з новорічними святами підопічних Олешківського районного територіального центру соціального обслуговування, подарувавши 157 продуктових наборів. Нагадаємо, що БФ Рищука також проводить в селах безкоштовне медичне обстеження та роздає подарунки. А в попередніх публікаціях у коментарі ОПОРІ Євген Рищук підтвердив інформацію про те, що він буде балотуватися на виборах Верховної Ради по 186 округу від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

29 12 2018 Kherson novorochna blagodinist6

А за ініціативи благодійного фонду депутата облради Ігоря Колихаєва сувеніри, подарунки та солодощі до свят отримали  понад 16 тисяч дітей в області.

29 12 2018 Kherson novorochna blagodinist7

Також зі святами мешканців Херсонщини привітали осередки деяких партій.

27 грудня з новорічними святами херсонців вітала обласна організація ВО «Батьківщина». Разом з партійними газетами херсонцям роздавали сувеніри у вигляді янголів та привітання від Юлії Тимошенко з Новим роком. Акцію підтримала й районна організація партії в селищі міського типу Каланчак.

29 12 2018 Kherson novorochna blagodinist8

29 12 2018 Kherson novorochna blagodinist9

Районна організація Радикальної партії Олега Ляшка у місті Берислав Херсонської області 26 грудня привітала місцевих дітей  з малозабезпечених сімей зі святами. Окрім  розважальної програми, голова Бериславської Радикальної партії Наталія Таран подарувала дітям новорічні пакунки з солодощами.

29 12 2018 Kherson novorochna blagodinist10

Районна організація партії «Основа» в місті Генічеськ 21 грудня привітала зі святами вихованців дошкільного підрозділу НВК «Генічеська школа І- ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад», подарувавши солодощі, фрукти, іграшки, спортивне обладнання.

29 12 2018 Kherson novorochna blagodinist11

Координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області Максим Єлігулашвілі зазначив, що під час виборчого процесу така діяльність може бути оцінена як непрямий підкуп виборців. Крім того, дочасна благодійна активність з прив'язкою до певних партій та персоналій створює нерівні умови для інших кандидатів, які розпочнуть свою агітаційну діяльність після офіційного старту виборчої кампанії.

За коментарями звертайтеся:
Максим Єлігулашвілі, координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області
тел.: 066 62 44077
Громадянська мережа ОПОРА в Херсонській області

FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

Статті/блоги

  • 15 лютого 2019Євген ГурницькийКіровоградщина: як «виборчі» справи про адмінправопорушення розвалюються в судіУ Кіровоградській області за 27 фактами поліція склала та відправила до суду 32 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язаних з виборчим процесом. За 10 випадками вже винесено постанови суду, за 17 повідомленнями ще триває перевірка. Представники ОПОРИ проаналізували судові рішення щодо порушення виборчого законодавства під час Президентської виборчої...  
  • 15 лютого 2019Дмитро БаштовийХто на Миколаївщині представлятиме інтереси кандидатів у Президенти?Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА проаналізували постанови ЦВК про реєстрації довірених осіб кандидатів у територіальних виборчих округах, розташованих у Миколаївській області, та проаналізували інформацію у відкритих джерелах.  
  • 14 лютого 2019Ольга Стрелюк109 кандидатів у Президенти України за 29 роківКампанія з виборів Президента України 2019 року ознаменувалася найбільшою кількістю кандидатів за весь період Незалежності – 44. Наші колеги вже проаналізували, хто вони. Ми вирішили дослідити скільки всього було охочих стати Президентом країни, починаючи з 1991 року, та який рівень підтримки вони здобували.  
  • 13 лютого 2019Дмитро БаштовийПрихована агітація як форма маніпуляціїПриховану агітацію під час чергових виборів Президента України вже використовують 4 суб’єкти виборчого процесу. Дана технологія дає змогу ухилитись від вимог виборчого законодавства та створює неконкурентні умови для всіх учасників виборчих перегонів. Але чи потрібно це розглядати з точки зору недотримання морально-етичних норм та слабкої...  
  • 12 лютого 2019Василина Боруцька, Катерина ШарпатаМісцеві партійці та екс-депутати: Кому на волинських округах довірили представляти свої інтереси кандидати у ПрезидентиВід початку виборчого процесу до 11 лютого зареєстровано 26 довірених осіб кандидатів в округах, які лежать у межах Волинської області.  Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА проаналізували постанови ЦВК про реєстрації довірених осіб кандидатів у територіальних виборчих округах та відшукали інформацію про цих людей у відкритих джерелах.  
  • 11 лютого 2019Юрій ЧумакУра, запрацювало!Президент Петро Порошенко 7 лютого 2019 року підписав Указ, який визначає перелік тимчасово окупованих населених пунктів у Донецькій та Луганській областях, а також межі окупованих територій.  
  • 08 лютого 2019Ірина Кирилович Депутатська благодійність: як працює фонд Анжеліки Лабунської на ЖитомирщиніДепутат Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська, яка є головою обласної організації партії ВО «Батьківщина» має власний благодійний фонд «ЛАВ», який активно працює у Житомирській області.     
  • 06 лютого 2019Владислав БаранськийКримінальному провадженню Папієва у лютому виповнюється п’ять років26 лютого кримінальному провадженню № 42014260000000031, відомому також як «справа Михайла Папієва», виповниться п’ять років. Протягом цього час його розслідували прокуратури двох областей. Більше року тому справу, яка довгий час провела в прокуратурі Чернівецької області, було передано слідчому відділу прокуратури сусідньої області - Івано-Франківської. Попри це, вона все ще перебуває на стадії досудового розслідування. Колишньому голові...  
  • 04 лютого 2019Василина Боруцька, Катерина ШарпатаПозитивні медіа-згадки та «джинса»: як волинські ЗМІ у січні «піарили» кандидатів у президентиВпродовж січня 2019 року спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області  аналізували матеріали у друкованих та онлайн-ЗМІ і виявили десятки випадків розміщення матеріалів з ознаками «джинси» на користь кандидатів у Президенти України. Усі матеріали не були марковані належним чином. Окрім того, виявили низку публікацій позитивного змісту про...  
  • 04 лютого 2019Марія Цип'ящукДіти і політичні партіїЧас від часу в інформаційному просторі з’являються повідомлення про те, що політичні партії активно залучають до популяризації своєї діяльності дітей. Наприклад, для роздавання друкованих матеріалів, проведення заходів та акцій тощо. Чи законно це? Давайте розбиратись.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019