Opora

Депутатка обласної ради відВсеукраїнського об’єднання «Батьківщина»дарувала безкоштовну передплату на газету «33 канал». Інформація про це була розміщена на сайті газети.

В публікації розповідається, що 19 грудня депутатка Вінницької обласної ради від «Батьківщини» Тетяна Редько, яка є першою заступницею головного редактора приватної газети «33 канал», разом із колегами побувала в селищі Зозів Липовецького району та в місті Липовець.

24.12.2018 vinnytsia daruvannia peredplaty v gazeti

У Зозові у них відбулася «зустріч із колективом Зозівського професійного аграрного ліцею, представниками школи, активістами села, депутатами місцевих рад, головою Олександром Мельничуком». Колективу ліцею було повідомлено, що «завдяки втручанню газети та небайдужих депутатів департамент пообіцяв не ліквідовувати цей заклад». Потім група на чолі з депутаткою-редакторкою завітала «у гості до найвідданіших дописувачів», яким подарували річнупередплату на газету.

А в місті Липовець того ж дня Тетяна Редьковиступала на відкритті новорічної ялинки, де «подякувала мешканцям Липовеччини за довіру та велику активність читачів до найтиражнішої газети «33 канал». А щоб продовжити надалі дружбу із газетою, разом із колегами-журналістами влаштувала вікторину, де подарунком стала передплата видання на рік».

Наступного дня «день газети» відбувся в Іллінецькому районі (в Купчинцях та Іллінцях). «Зокрема, у селі Купчинці співзасновниця газети «33 канал» Тетяна Редько, журналістка Вікторія Трудько та депутат Іллінецької районної ради від «Батьківщини» Анатолій Змієвець зустрілись із місцевим активістом та пенсіонером Григорієм Ведмедем. Подарували йому річну передплату на газету та смаколики», – йдеться на сайті газети.

24.12.2018 vinnytsia daruvannia peredplaty

24.12.2018 vinnytsia daruvannia peredplaty 1

На відео чути, як Тетяна Редько вітає пенсіонера З Миколаєм і бажає, «щоб у наступному році ми зробили правильний вибір».

Хоча сайт «33 каналу» повідомляє: «Подібні дні газети ми проводитимемо постійно і в кожному районі області», проте наразі на ньому наявна інформація лише про два таких заходи – саме в Іллінецькому та Липовецькому районах, що входять до округу, по якому обрана до обласної ради Тетяна Редько.

«Зарано говорити, чи буде ця депутатка балотуватися саме в цьому окрузі на наступних виборах, але подібна активність представників політичних партій загалом може сприяти впізнаваності їхніх політичних сил на виборах різних рівнів», – зазначає координаторка спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області Наталія Величко.

ОПОРА нагадує, що офіційно виборча кампанія розпочнеться 31 грудня, а самі вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

Згідно з частиною 6 статті 64 Закону України «Про вибори Президента» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців.

За коментарями звертайтеся:
Наталія Величко, координаторка спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області
тел.: +38 063 628 67 85
 
Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області
тел.: +38 097 705 23 66

facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

Статті/блоги

  • 13 січня 2019Роман ГривінськийОбіцянки, чорний піар, креатив: як політики використовують рекламу в соціальних мережахПротягом грудня – першої половини січня спостерігачі ОПОРИ в Києві фіксували й аналізували оплачені повідомлення та ролики у Facebook, Youtube та Instagram. Порошенко святкує Новий рік на Софійській площі. Тимошенко обіцяє зняти президентську недоторканність. Богословська рекламує авторський канал на Youtube. Андрій Садовий рятує котиків. Про ці та інші тренди політичної...  
  • 13 січня 2019Василина Боруцька, Катерина ШарпатаТОП-5 конфліктів волинських осередків партій на старті виборчих перегонівПеред стартом виборчої кампанії та після початку виборчого процесу волинські осередки політичних партій робили публічні заяви стосовно опонентів чи конфліктів всередині власної організації. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА на Волині проаналізували «найгучніші» конфлікти, які широко обговорювали у волинському політичному просторі, у мережі...  
  • 13 січня 2019Віктор Пічугін, Микола ЗінченкоМажоритарники проти списочників: як харківські нардепи відпрацювали 4 рокиНародні депутати є представниками українського народу, які діють в його інтересах під час законодавчого процесу. Вони беруть участь в обговоренні та прийнятті законів, у політичних дебатах під час виступу з парламентської трибуни, в реалізації права на депутатські запити та звернення. Напередодні першого пленарного засідання в 2019 році...  
  • 11 січня 2019Сергій Макаренко, Андрій ЧернегаЯк Черкащина обирала Президента: ретроспективаЦьогоріч всьоме з часів здобуття нашою країною незалежності українці обиратимуть Президента. Черговий виборчий процес глави держави уже стартував. Нині кандидати подають документи для реєстрації.  
  • 11 січня 2019Олена ЧернецькаКандидат на пост Президента збирає персональні дані для шоу «Дружина для Президента» без згоди виборцівВиборча компанія офіційно стартувала 31 грудня 2018 року. Закон України «Про вибори Президента України» прямо пов’язує можливість розпочати передвиборну агітацію із датою реєстрації особи кандидатом на пост Президента України у ЦВК.  
  • 09 січня 2019Юлія ЛисенкоПропозиція перенести центр виборчого округу №40 на ДніпропетровщиніСпостерігачі Громадянської мережі ОПОРА дослідили доцільність зміни центру виборчого округу №40 на Дніпропетровщині, що дозволить комісіям зекономити 58 годин робочого часу.  
  • 05 січня 2019Галина Сегеда«Волею народу», а не «чиєюсь примхою» обирається ПрезидентУ ЗМІ, соціальних мережах та «на кухнях» лунають категоричні, навіть екстремістські думки про те, що деяким політикам треба заборонити балотуватись, декого прогнати, а декого кудись кинути, деякі телеканали закрити, деяку політичну агітацію палити, а деякі категорії виборців позбавити права голосу.  
  • 02 січня 2019Роберт ЛорянМонастирищенська міська рада: один голос і ти депутат (Черкащина)Нещодавно, ми розповідали, як отримали протоколи Монастирищенської міської ради. Так ось, проаналізувавши протоколи, ми виявили, що результати виборів були сфальсифіковані, внаслідок чого дві партії отримали по одному додатковому мандату.   
  • 31 грудня 2018Андрій СавчукЯк користуватись бюджетними коштами у сезон виборів: лайфхаки для депутатівЯк користуватись бюджетними коштами у сезон виборів: лайфхаки для депутатів 31 грудня в Україні офіційно стартують президентські вибори, які з невеликою перервою переростають у парламентські. Часу ще ніби вдосталь, але невпинна робота на політичній ниві давно кипить. У цьому матеріалі ми б хотіли розповісти про те, як за допомогою бюджетних...  
  • 31 грудня 2018Марія ДомськаЯк політики використовують онлайн-маркетинг у соціальній мережі Facebook в сегменті Тернопільщини?Соціальна мережа Facebook давно перестала бути онлайн-простором тільки для особистого спілкування. Сьогодні – це платформа для швидкого та масштабного поширення інформації, а також – сприятливе середовище для реклами, чим успішно користуються власники бізнесу, маркетологи, різні спільноти та просто зацікавлені особи. Ще у червні 2017 року...  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018