На Волині у селищі Маневичі (ОВО №23) внаслідок непристосованості дільниці для потреб  людей із інвалідністю у виборця виникли труднощі із доступом до місця голосування. Відповідний факт зафіксував спостерігач ОПОРИ.

Дільниця №070654 розміщена у фойє будинку культури. На вході є пандус, який «заводить» на перший поверх. Проте сам процес голосування відбувається на другому поверсі, а пандуса чи ліфта між першим і другим поверхом всередині приміщення немає. Відтак, аби віддати свій голос, виборець прибув до приміщення із «групою підтримки» із двох осіб. Також на допомогу прийшов ще один виборець, який перебував на дільниці.

За словам омбудсменки із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА на Волині Євгенії Коваленко, у день голосування вона також проінспектувала низку луцьких дільниць на доступність – на жаль, далеко не всі із них пристосовані для людей із інвалідністю. Адже відповідно до п. 7 постанови ЦВК №5 від 19.01.2012 року приміщення для голосування повинні відповідати  потребам громадян з інвалідністю.

«Під час візитів я запитувала на дільницях, скільки в них голосує осіб з інвалідністю – на кожній дільниці є такі громадяни. Чому немає відповідних кабінок, пандусів? Хоча законодавство чітко передбачає, що всі дільниці мають бути обладнані пандусом, органи місцевого самоврядування цього не дотримуються», - зауважила Євгенія Коваленко.

За її словами, із десяти дільниць у Луцьку, які вона відвідала, обладнані необхідним чином були лише три. Наприклад, на дільниці №071045 в одному із корпусів Східноєвропейського національного університету не було не лише пандусів, а й додаткового освітлення, що могло стати перешкодою для виборців. Не мали пандусів й дільниці №071042 та №071044 теж розміщені в корпусах університету.

За словами Євгенії Коваленко, голови комісій не надто цікавляться цим питанням.

Водночас, згідно із офіційними відповіддю від місцевої влади, яку Євгенія Коваленко отримала напередодні виборів, у Луцьку необладнані 52 із 84 дільниць, а на усіх виборчих дільницях встановлене додаткове освітлення для людей зі слабким зором та спеціальні кабінки для голосування осіб з інвалідністю.

Нагадаємо, відповідно до частини 1 статті 51 Закону України «Про вибори народних депутатів України» органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень: надавати необхідні приміщення відповідно до норм, встановлених цим Законом або відповідними рішеннями Центральної виборчої комісії, прийнятими на виконання вимог цього та інших законів, сприяти в облаштуванні цих приміщень; забезпечувати їх охорону, а також охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації; надавати згідно із встановленими Центральною виборчою комісією нормами та переліком транспортні засоби і засоби зв'язку (з оплатою послуг щодо їх встановлення та підключення), обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення діяльності виборчих комісій. Порядок оплати або відшкодування зазначених послуг встановлюється Кабінетом Міністрів України.

За коментарями звертайтеся:
Катерина Шарпата, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Волинській області
тел.: +38 (098) 278 82 90
Василина Боруцька, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області  

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.