Окружна виборча комісія округу №87 (м. Надвірна) визнала недійсним голосування на виборчій дільниці №261030.

Так, окружна виборча комісія перераховувала бюлетені на дільниці, де було вказано 377 голосів за Олександра Шевченка.

Члени ОВК перерахували бюлетені та підтвердили кількість 377.

Згодом член ОВК від «Слуги народу» заявив, що йому повідомили люди, які дивились трансляцію, про неправильні результати підрахунку голосів. Члени ОВК повторно перерахували бюлетені за Шевченка – їх виявилось 277.

Окремі члени ОВК звинуватили члена від «Слуги народу» у викраденні бюлетенів, але перевірка стріму ОПОРИ показала, що члени комісії порахували 277 бюлетенів, але назвали 377, подивившись на цифри у протоколі.

На ОВК викликали поліцію. Правоохоронці проводять слідчі дії.

Крім того, комісія виявила, що до витягу з реєстру виборців незаконно було внесено 30 виборців. Комісія виявила, що відсутнє рішення дільничної виборчої комісії про включення до витягу реєстру виборців, відсутні власноручно написані заяви виборців про включення до реєстру виборців, відсутні медичні довідки про стан здоров’я виборців, які включені до витягу з реєстру виборців. Таким чином, комісія встановила, що кількість безпідставно виданих бюлетенів перевищує 5 % кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені.

На підставі цього окружна виборча комісія визнала голосування на дільниці №261030 недійсним.

Нагадаємо, що окружна виборча комісія почала перерерахунок голосів на 20 виборчих дільницях. Станом на 8 ранку було перераховано бюлетені на 5 дільницях.