Народний депутат Нестор Шуфрич приїхав до Кривого Рогу і зараз присутній на засіданні ТВК.

На дільниці №121497 (гімназія №95, правий вестибюль, 1-й поверх) члени ДВК поїхали здавати протоколи та виборчу документацію, однак акт згідно з яким здійснювалась видача копій протоколів залишили на дільниці. Його не вклали до пакету з примірниками протоколів. 

На ВД №121604 (дошкільний навчальний заклад №263, к.1, 1-й поверх) у скриньці  виявлено один бюлетень із іншої дільниці.  

Народний депутат Нестор Шуфрич («Опозиційна платформа – За життя») зараз присутній на засіданні Центральної районної у місті Кривому Розі ТВК.

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області. 
тел.: 0678506592
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.