У день повторного голосування з виборів міського голови Херсона станом на 13:00 проголосували 9,25% виборців.

Із 256 тис. 639 осіб, внесених до списку виборців, проголосували 23 тис. 761 особа, станом на 13:00. Тому явка виборців становить 9,25%.

Найнижча явка у Корабельному районі Херсона – 7,8% (6947 осіб). У Суворовському районі відвідали виборчі дільниці 9,9% від загальної кількості виборців (9014 особи), у Дніпровському – 10,35% (7800 осіб). Таку інформацію спостерігачі ОПОРИ отримали від районних у місті Херсоні територіальних виборчих комісій.

Відповідно до частини 15 статті 248 Виборчого Кодексу України дільнична виборча комісія упродовж дня голосування забезпечує подання до усіх територіальних виборчих комісій з місцевих виборів, які організовуються та проводяться на цій дільниці, відомостей про кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені на виборчій дільниці, у порядку, встановленому Центральною виборчою комісією.

За коментарями звертайтеся:
Євгеній Гладкий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Херсонській області
тел.: +38 095 537 15 12
e-mail: kherson@opora.org.ua

Довідково:Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

Веб-сайт|Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)