На Прикарпатті триває прийом протоколів територіальними виборчими комісіями. Найповільніше процес відбувається в Івано-Франківській та Коломийській районних ТВК.

Станом на 15:00 27 жовтня Івано-Франківська обласна територіальна виборча комісія прийняла протоколи із підсумками голосування на виборах депутатів обласної ради від ТВК. Після розгляду протоколів та виявленні недоліків обласна територіальна виборча комісія зобов’язала Верхнянську, Угринівську, Єзупільську, Лисецьку, Рожнівську, Брошнів-Осадівську ТВК скласти протоколи із позначкою «Уточнений». Прийняли протоколи від Ворохятнської, Обертинської та Ямницької територіальних виборчих комісій.

Івано-Франківська міська ТВК отримала протоколи від 29 дільничних виборчих комісій із 125 ДВК. П’ять ДВК відправили для складання протоколу із позначкою «Уточнений», а на двох дільницях голоси мають перерахувати.

Івано-Франківська районна ТВК прийняла протоколи із підсумками голосування на виборах Івано-Франківської районної ради від Ямницької та Єзупільської для встановлення результатів.

Коломийська міська ТВК прийняли протоколи з усіх 40 дільничних виборчих комісій. Коломийська районна ТВК ще не отримувала протоколи щодо підсумків голосування від міських, сільських, селищних комісій.

Надвірнянська міська ТВК прийняла протоколи із 14 ДВК: шість відправили на складання протоколу із позначкою уточнений, три відправлено на перерахунок.

Калуська міська ТВК уточнюватиме дані із двох ДВК із 44. Калуська районна ТВК прийняла протоколи у Вигодської, Войнилівської, Перегінської, Рожнятівської, Витвицької, Дубівської, Спаської, Долинської, Калуської, Болехівскої ТВК . Відправили на доопрацювання протоколи Новицької, Верхнянської, Брошнів-Осадівської ТВК.

Косівська міська ТВК прийняла протоколи про підрахунок голосів від 13 ДВК із 20 ДВК. Косівська районна ТВК отримала протоколи від однієї територіальної виборчої комісії – Рожнівської.

Відповідно до частини 1 статті 255 Виборчого кодексу, початок безперервного засідання територіальної виборчої комісії, яке продовжується безперервно до встановлення підсумків голосування та результатів відповідних місцевих виборів у відповідному виборчому окрузі.

За коментарями звертайтеся:
Богдан Морикіт, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області.
тел.:+38 097 889 59 38

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)