За підрахунками ОПОРИ, у Тернопільській області майже 365 тисяч виборців взяли участь у голосуванні на місцевих виборах 25 жовтня.

За інформацією, яку повідомили ОПОРІ у районних територіальних виборчих комісіях, у Кременецькому районі проголосували 44 968 виборців (приблизно 42%), у Тернопільському районі – 204 666 виборців (приблизно 47%) та у Чортківському районі 115 349 виборців (приблизно 45%).

За коментарями звертайтеся:
Ольга Галушка, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Тернопільській області
тел.: 093 238 08 12
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.