Opora

Свій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.

 

23 лютого у Херсоні відбулась чергова інформаційна зустріч зі студентами, що проходять виробничу практику у шкільній їдальні. Цього разу ОПОРА навчала молодь енергоощадності та енергозбереженню безпосередньо на робочому місті.

 

У Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».

 

Голова правління об’єднання Галина Іванівна Петрук розповіла Громадянській мережі ОПОРА про результати плідної роботи співвласників.

 

24 лютого відбулася інформаційна зустріч представників Громадянської мережі ОПОРА з клієнтами Подільського центру зайнятості у Києві на тему «Енергоефективні заходи – інвестиції в майбутнє». Насамперед активісти порадили слідкувати за тим, чи вимкнене світло у порожній кімнаті, електричні пристрої від’єднані від розеток та закритий кран. Ці, на перший погляд, прості звички допоможуть скоротити споживання ресурсів. Учасників заходу зацікавило питання економії та збереження тепла. Клієнти центру розповіли, що у багатьох будинках холодно і, на жаль, ніхто не реагує на скарги, мешканці змушені використовувати електрообігрівачі. Присутнім порадили позбутись обігрівачів, адже саме електрорадіатори, котли та бойлери – найбільші споживачі електроенергії, ціна якої знову зросте з 1 березня 2017 року. Наступним кроком, на думку представників ОПОРИ, має бути «бабусин» метод: він полягає у перестановці громіздких речей до зовнішніх холодних стін та максимальне відкриття радіаторів. «Потрібно позбутись елементів декору, які приховують батареї. Ваші радіатори обігріватимуть ці ніші, меблі, стіни, повітря зовні, але не квартиру», – наголосили активісти. Також учасники зустрічі активно дискутували про механізми фінансування термомодернізації житла. Детально обговорили, як скористатися Державною програмою підтримки заходів з енергозбереження, що передбачає компенсацію тіла кредиту на матеріали, а також механізми співфінансування енергоефективних заходів. Наприкінці заходу учасники отримали інформаційні матеріали, які допоможуть краще зрозуміти основи управління власним житлом та способи заощадження ресурсів. За додатковою інформацією звертайтесь:Громадянська мережа ОПОРАОлеся Дзьобател.: +38 098 390 32 88   Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.   

Наприкінці січня Міністерство енергетики та вугільної промисловості опублікувало на сайті інформацію щодо технологічних витрат електроенергії (ТВЕ) на передачу електричними мережами. Громадянська мережа ОПОРА вирішила проаналізувати, про що свідчать ключові показники обленерго, оприлюднені міністерством.

 

У Дніпрі громадські активісти продовжують проводити інформаційні зустрічі, присвячені темі енергозбереження серед учнів загальноосвітніх шкіл. 23 лютого представники Громадянської мережі ОПОРА завітали до молодшої аудиторії школи № 128.

 

22 лютого представники ОПОРИ провели захід для відвідувачів Дніпропетровської міської централізованої бібліотеки для дорослих.

 

21 лютого у прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулася інформаційна зустріч «Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання для формування свідомого ставлення до енергоресурсів». Захід організувала Громадянська мережа ОПОРА.

 

Щоб навчити лучан економити у побуті до 30% енергетичних ресурсів, Громадянська мережа ОПОРА розповіла про правила заощадження води, електроенергії та тепла. Інформаційна зустріч «Енергоефективність – крок до економії» відбулася 15 лютого.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015