Opora

Лучани продовжують дивувати реальними результатами втілення заходів з енергозбереження. На черзі досить молоде, проте успішне об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – ОСББ «Центральна вежа».

 

У середу, 22 березня, для учнів сьомих класів Павлоградського навчально-виховного комплексу № 2 активісти Громадянської мережі ОПОРА провели інформаційну зустріч присвячену альтернативним джерелам енергії.

 

Перетворення будинку в об’єкт економії можливе за рахунок використання енергоефективних інструментів. Яких саме, розглядали під час інформаційної зустрічі «Альтернативні джерела енергії – будуємо майбутнє разом» 22 березня зі студентами в Чернігівському національному технологічному університеті.

 

23 березня під будівлею Верховної Ради в рамках інформаційної кампанії «Сусіди» відбувся флешмоб, основним героєм якого став Енергоефективний Почекун.

 

21 березня у місті Херсоні відбулась інформаційна зустріч «Енергозбереження у побуті» з учнями 8 класу Таврійського ліцею мистецтв № 58.

 

20 березня у Рівному відбулася перша робоча нарада щодо розгляду громадських пропозицій для розробки Обласної програми енергоефективності.

 

Про можливості залучення муніципальних та державних коштів для ремонту багатоповерхівок говорили 18 березня у Дніпрі під час зустрічі громадських активістів та мешканців міста.

 

16 березня 2017 року у конференц-залі Верховної Ради відбувся круглий стіл «Енергоефективність: європейський вектор для українських реформ», організований Комітетом ПЕК Верховної Ради та Громадянською мережею ОПОРА.

 

17 березня у київській школі № 129 відбулася чергова зустріч активістів Громадянської мережі ОПОРА зі школярами. Учні у формі цікавої бесіди навчались заощаджувати ресурси.

 

17 березня перед початком сесії Рівненської обласної ради відбулася вулична акція-перфоманс «Екскурсія в минуле від департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності».

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015