Opora

6 серпня на онлайн-сторінках місцевого луцького телеканалу «Аверс» вийшов сюжет «У Луцьку теплий кредит розсварив людей і керівника ОСББ». У ньому йшлося про ймовірність розкрадання коштів, які ОСББ «Наш дім 23А» отримало на утеплення будинку в рамках програми «теплі кредити». Також у сюжеті був використаний елемент коментаря представниці Громадянської мережі ОПОРА Юлії Чеберяк. Громадянська мережа ОПОРА звертає увагу, що слова представниці організації були вирвані з контексту, змістова частина з поясненням законодавчих аспектів комплексного утеплення будинків була проігнорована, а поведінка представниці телеканалу під час запису сюжету та деякі формулювання в закадровому тексті можуть мати ознаки маніпуляцій.

 

Весна прийшла, а українці все ще в очікуванні «теплих кредитів». Проект постанови, який передбачає надання 400 млн грн на енергоефективність в рамках Урядової програми, погоджено з усіма заінтересованими органами влади. Однак на затвердження Уряду її досі не внесено.

 

15 лютого Держенергоефективності спільно з Українським союзом промисловців і підприємців організували засідання круглого столу щодо використання твердих побутових відходів для виробництва теплової та електричної енергії.

 

13 лютого в УКМЦ відбулася дискусія «Гроші на відходи», під час якої експерти обговорили шляхи подальшого вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами в Україні.

 

14 лютого на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що питання монетизації субсидій має бути врегульоване та слід підготувати всі необхідні зміни до нормативних актів з урахуванням позицій ОСББ та Мінрегіону, Мінсоцполітики та Мінфіну.

 

13 лютого у Міністерстві фінансів відбулась зустріч з представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами (ОСББ/ЖБК), де обговорювались подальші кроки з монетизації субсидій в Україні.

 

Сьогодні, 9 лютого, у Верховній Раді України відбулася «година запитань до Уряду», під час якої народні депутати звернулися до очільника Кабінету Міністрів та Міністра фінансів з вимогою відповісти, коли і як буде вирішено питання монетизації субсидій та погашення заборгованостей перед ОСББ за 2017 рік.

 

Громадянська мережа ОПОРА звертається до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням прискорити погодження та прийняття відповідного проекту постанови щодо реалізації завдань та заходів, визначених Державним бюджетом та програмою «теплі кредити».

 

Як впливати на власні рахунки за комунальні послуги та де брати кошти на заходи з енергоефективності обговорювали 12 жовтня у місті Рені.

 

12 жовтня в Орхуському центрі при Мінприроди відбулось відкрите обговорення «Запровадження європейського інституту ОВД».

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

digest gray

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018