Opora

Серед 86 голів районних державних адміністрацій Харківщини та їх заступників 49 є партійними. 47 з них - члени партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», а 2 мають членство в партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

 

За результатами моніторингу Громадянської мережі ОПОРА, впродовж вересня-листопада 2018 року Харківщину відвідали 12 потенційних кандидатів в Президенти України. Вони відкривали стадіони і дороги, спілкувались з фермерами, студентами і бізнесменами, а також брали участь у праймеріз.

 

У низці харківських онлайн-ЗМІ спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА виявили низку публікацій, які можуть містити ознаки прихованої реклами. Всі вони створюють позитивний імідж чинному народному депутату від «БПП «Солідарність» Олександру Грановському.

 

На вулицях Харкова безплатно роздають бюлетень «Вісник Харкова», що позитивно висвітлює діяльність мера Харкова Генадія Кернеса та потенційного кандидата у президенти України Петра Порошенка.

 

У попередніх блогах ми публікувалидосить технічну інформацію та яким чином користуватися API сервісів rada4you. Як стягувати дані, які можна в подальшому більш глибше аналізувати. У вас виникли запитання такі як: що саме з цього можна зробити, які публіцистичні матеріали можна створити на основі цих даних, як саме порівнювати ці дані тощо. На прикладах, що ми спробуємо більш доступно та предметно пояснити, як практично використовувати дані не лише для статистики.

 

Команда rada4you дійшла до аналізу депутатів Харківської міської ради. 

 

Харківська міська рада покращила свій результат у рейтингу Індексу публічності на 3,2% порівняно з минулим роком, і займає 18 місце серед 24 муніципалітетів, однак надалі залишається у переліку міськрад з низьким рівнем публічності. Про це йшла мова 3 травня під час презентації результатів п’ятого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування у Харкові.

 

Про виявлені помилки у виборчих бюлетенях, відсутність електропостачання у день голосування, а також результати громадського спостереження розповіли 31 жовтня представники Громадянської мережі ОПОРА під час прес-конференції.

 

Дві дільниці у Хмельницькій та Харківській областях залишились без електропостачання. Виборчі комісії рахують бюлетені з ліхтариками.

 

Станом на 20:00 явка виборців на перших місцевих виборах до об'єднаних територіальних громад Харківської області становить 40,24%. Так, в Оскільській ОТГ явка виборців склала 34,37%, у Малинівській ОТГ - 36,2%, у Малоданилівській ОТГ - 38,3%, у Зачепилівській та Наталинській ОТГ - по 41%, у Золочівській ОТГ - 42,3% та найбільша явка у Коломацькій ОТГ - 48,5%.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018