Opora

Представники Радикальної партії привезли книжки до геріатричного пансіонату для поповнення бібліотеки закладу. Цю обіцянку партійного лідера в робочий час виконував зокрема заступником голови обласної ради.

 

У народного депутата Вадима Кривенка немає власного благодійний фонду, нардеп не є членом громадських організацій, а свою депутатську діяльність спрямовує на всю Житомирську область.  

 

Спостерігачі ОПОРИ 17 січня зафіксували 13 автобусів біля будівлі міської ради в Бердичеві Житомирської області. Люди приїхали з різних районів, щоб зустрітися з Президентом України Петром Порошенком.  Президент відвідав  Житомир, Станишівську об’єднану територіальну громаду, з’їздив до Бердичева на полігон та провів закриту зустріч у музичному драматичному театрі.

 

Депутат Житомирської обласної ради від партії «Українське об’єднання патріотів «УКРОП» Віталій Науменко 13 січня привітав подарунками дітей Недільної школи у м. Коростень.

 

У Житомирі спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували намети кандидата в Президенти Андрія Садового, в яких роздають агітаційні листівки та календарі без вихідних даних.

 

13 січня у Житомирі на Різдвяному ярмарку під час фестивалю «Маланка-фест» дітям роздавали солодкі подарунки. На упаковці вказано прізвище потенційного кандидата в Президенти Юлії Тимошенко та логотип партії ВО «Батьківщина».

 

У народного депутата Олександра Ревеги є зареєстрований іменний благодійний фонд, однак у відкритому доступі немає інформації про його діяльність за останні два роки. Нардеп ще є членом громадських об’єднань «П’ятигірське сільське споживче товариство» та «Садівницьке товариство «Берізка».

 

У Житомирі в «Центрі захисту житомирян», який відкритий за ініціативи партії ВО «Батьківщина» та його лідерки Юлії Тимошенко, люди шикуються в черги, щоб безкоштовно перевірити зір та отримати окуляри. Організатор акції –  «Благодійний фонд «ЛАВ», що належить  голові обласного осередку партії Анжеліці Лабунській.

 

Заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко, який є членом Радикальної партії Олега Ляшка, взяв відпустку за власний рахунок, щоб супроводжувати на зустрічах народного депутата України, лідера Радикальної партії Олега Ляшка. 8 січня політик відвідав Житомирський військовий шпиталь та центр соціально-психологічної реабілітації «Сонячний дім».

 

Народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко 8 січня приїздив у Житомирський військовий шпиталь. Жінкам вручав квіти, а керівника закладу нагородив подякою та премією. Також політик відвідав Житомирський обласний центр соціально-психологічної реабілітації «Сонячний дім» та вручив дітям подарунки.

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019