Opora

В Кривому Розі спостерігачі виявили борд Ольги Богомолець без вихідних даних. З цього приводу вони написали заяву в поліцію.

 

Спостерігачі ОПОРИ виявили в місті Кривому Розі облиті фарбою борди потенційного кандидата в Президенти України Олександра Шевченка.

 

Міський голова Дніпра Борис Філатов провів ряд зустрічей з городянами, де розповів, яким чином можуть бути використані міські голови під час виборчого процесу та припустив, що вибір майбутнього Президента очевидний і він на користь чинного Президента Петра Порошенка.

 

Спостерігачі ОПОРИ в Кривому Розі Дніпропетровської області зафіксували розповсюдження агітаційної продукції без вихідних даних та звернулись до поліції, яка вилучила друковану продукцію та склала протокол.

 

Протягом 14-17 січня в Дніпрі активно почала поширюватись рекламна продукція агітаційного характеру від кандидата на посаду Президента України Анатолія Гриценка з ознаками порушення виборчого законодавства. Спостерігачі звернулись до поліції.

 

В Дніпрі та Кам’янську спостерігачі ОПОРИ виявили нові факти незаконної агітації кандидатів на пост Президента України. Проте, чекати на поліцію довелось годинами. В Дніпрі під час очікування правоохоронців встигли переклеїти білборд Сергія Капліна.

 

У Дніпрі з’явились нові сітілайти Ігоря Шевченка. Вони візуально схожі на ті, що були ще до старту виборчої кампанії, але вже містять вихідні дані. Щодо відсутності вихідних даних на попередніх агітаційних матеріалах ОПОРА вже зверталась до поліції.

 

Спостерігачі ОПОРИ фіксують нові випадки розміщення незаконної агітації кандидатів у Президенти України Андрія Садового, Сергія Капліна та Ігоря Шевченка.

 

Спостерігачі ОПОРИ в Дніпрі склали дві заяви до поліції щодо порушення правил ведення передвиборної агітації кандидатами на пост Президента України Сергієм Капліним та Ігорем Шевченком.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА дослідили доцільність зміни центру виборчого округу №40 на Дніпропетровщині, що дозволить комісіям зекономити 58 годин робочого часу.

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019