Opora

У Запорізькій області народні депутати України та політичні партії протягом червня-жовтня 2018 року в цілях ймовірної дочасної непрямої агітації використали з бюджетних ресурсів 28,5 мільйонів гривень. Так, Олег Ляшко (Радикальна партія) прозвітував про 10 мільйонів гривень, В’ячеслав Богуслаєв (група «Воля народу») – 1,8 мільйон гривень, Марія Іонова («Блок Петра Порошенка «Солідарність») – 3,4 мільйони гривень, Володимир Бандуров (група «Воля народу») – 6,8 мільйонів гривень, Сергій Валентиров («Блок Петра Порошенка «Солідарність») – 1,5 мільйони гривень, Петро Сабашук («Блок Петра Порошенка «Солідарність») – 5 мільйонів гривень. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

 

Потенційні кандидати у Президенти Сергій Тарута, Валентин Наливайченко, Юлія Тимошенко, Олег Ляшко та Олександр Вілкул протягом осені здійснили візити до Запорізької області. Зустрічі зі студентами та медиками, візити на підприємства, інтерв’ю на місцевому телебаченні, квіти, обіцянки та концерт за участі народного артиста – такими цього разу були активності депутатів. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

За дорученням лідерки політичної партії Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко Запорізькому національному технічному університету (ЗНТУ) подарували мультимедійний проектор EPSON. Подарунок вручав заступник голови Запорізької районної ради, член депутатської фракції «Батьківщина» Сергій Бурма. Про це Громадянській мережі ОПОРА стало відомо з особистої сторінки запорізького депутата.

 

Журналістку видання «Акцент. Запоріжжя» Анну Пащенко 20 листопада намагалися видалити із засідання Запорізької районної виборчої комісії (РВК), яка розташована у будівлі Запорізької районної ради у місті Запоріжжя. Про це Громадянській мережі ОПОРА повідомила сама журналістка.

 

У Новоолексіївці на виборчій дільниці №230515 зник бюлетень. Про це з місця події повідомляє спостерігач ОПОРИ. Але вже під час підрахунку голосів бюлетень знайшовся.

 

У двох ОТГ Запорізької області середня явка склала 55,5%. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

На Запоріжжі у селі Новоолексіївка невідомі особи у спеціальній формі охороняли громадський порядок біля дільниці №230515. Про це з місця події повідомляє спостерігач Громадської мережі ОПОРА.

 

Станом на 16:00 у двох громадах Запорізької області проголосувала половина виборців. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ з посиланням на інформацію членів виборчих комісій.

 

У селі Іванівка Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області на території ДВК було зафіксовано перебування голови Енергодарської міської організації «ВО «Батьківщина» Анатолія Анохіна.

 

У селі Новоолексіївка члени ДВК дозволили виборцю проголосувати на підставі ксерокопії паспорта. Про це з місця події повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018