Opora

На Полтавщині плакати з зображенням Петра Порошенка та Андрія Білецького розміщені на адміністративній будівлі в Кобеляках. Також плакат Порошенка розміщений на адмінбудівлі у Лохвиці.

 

Протягом 16-17 січня спостерігачі ОПОРИ склали заяви до поліції про розміщення білбордів з агітацією кандидатів в чотирьох містах області – Полтаві, Кременчуці, Миргороді та Лохвиці, котрі містять ознаки порушення Закону України «Про вибори Президента».

 

1 147 557 виборців Полтавської області включно з 29 550, які мають відмітку про вибуття, можуть взяти участь у виборах Президента України 31 березня. Такі дані, станом на 31 грудня 2018 року, опубліковані Державним реєстром виборців.

 

15 січня в Кременчуці спостерігачі ОПОРИ виявили білборд кандидата на посаду Президента Андрія Садового, який не містив вихідних даних. Після звернення до поліції незаконну зовнішню агітацію заклеїли наступного дня.

 

14 січня в Кременчуці спостерігачі ОПОРИ зафіксували псування зовнішньої агітаційної продукції політичної партії «Опозиційний блок» – невідомі закидали білборд фарбою.

 

Протягом грудня спостерігачі ОПОРИ зафіксували на шпальтах друкованих ЗМІ Полтавщини 32 публікації з політичною рекламою шести потенційних кандидатів у Президенти. Ще 9 матеріалів містять елементи «чорного піару».

 

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували прояви благодійності на Полтавщині напередодні новорічних свят від представників чотирьох політичних партій – «БПП «Солідарність», «Об’єднання «Самопоміч», Радикальна партія та УКРОП.

 

У Кременчуці 30 грудня невідомі здійснили хуліганські дії відносно приймальні народного депутата та потенційного кандидата в Президенти Юрія Бойка, а саме – зірвали табличку та обписали фарбою стіну будівлі. Повідомлення про даний інцидент було розміщене на сторінці у соцмережі організації С14 Кременчук.

 

Протягом грудня Полтавщину відвідали троє потенційних кандидатів – Валентин Наливайченко, Анатолій Гриценко та Володимир Зеленський. Останній відвідав Полтаву в рамках концертного туру студії «Квартал 95». Наливайченко та Гриценко масштабних заходів не влаштовували. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Ще до початку офіційного старту виборчої кампанії з обрання Президента України спостерігачі ОПОРИ зафіксували активну діяльність з боку потенційних кандидатів. Так, з початку осені область відвідали 12 потенційних кандидатів. Також напередодні новорічних свят зафіксована партійна благодійність з боку п’яти політичних сил. Про це представники ОПОРА розповіли на прес-конференції у Полтаві 27 грудня.

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019