Opora

16 січня спостерігачі ОПОРИ виявили зовнішню рекламу зареєстрованого кандидата у Президенти України без вихідних даних. Спостерігач викликав поліцію та склав заяву щодо порушення.

 

На Вінниччині представники політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» вітали зі святами одиноких людей, які перебувають на постійному проживанні у комунальній установі. Інформація про це розміщена на сторінці «Об’єднання «Самопоміч» – Літинський район» у соціальній мережі Facebook.

 

13 січня потенційний кандидат на посаду Президента та чинний Президент України Петро Порошенко разом із митрополитом Епіфанієм та Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом побували у Вінниці, де взяли участь у богослужінні в соборі Православної церкви України та в урочистій передачі місцевій церковній громаді копії томоса про надання автокефалії ПЦУ. Також під час візиту на Вінниччину Петро Порошенко побував у місті Калинівка на Всеукраїнському святі сатири і гумору імені Степана Руданського.

 

На Вінниччині представники політичних партій Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Радикальна партія Олега Ляшка та «Громадянська позиція» вже після офіційного старту виборчої кампанії агітують за потенційних кандидатів, які ще не зареєстровані в ЦВК. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, а також розповідається на сторінках осередків партій та їх представників у соціальній мережі Facebook.

 

Потенційний кандидат на пост Президента України від політичної партії «УКРОП» Олександр Шевченко розігрує поїздку на гірськолижний курорт «Буковель» - аби взяти участь у розіграші, треба зробити репост його допису з інтерв’ю на вінницькому телеканалі. Про це йдеться на його офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

 

У Вінниці спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували білборди зареєстрованих кандидатів у Президенти України без вихідних даних. Складено заяви до поліції щодо порушення правил передвиборної агітації.

 

У Вінниці на паркані установи виконання покарань незаконно розміщено політичну рекламу кандидата та потенційних кандидатів у Президенти України. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

У Вінницькій області активісти політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» роздавали брошуру з колядками та агітацією. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Напередодні Різдва представники Вінницької Громадської організації «Батьківщина молода» вітали вінничан зі святом та дарували сувеніри з поздоровленнями від потенційної кандидатки у Президенти України Юлії Тимошенко. Інформацію про це розміщено на офіційній сторінці «Батьківщини молодої» у соціальній мережі Facebook.

 

Вінницька міська рада затвердила перелік місць для розміщення передвиборної агітації під час проведення президентської виборчої кампанії. Повідомлення про це розміщено на офіційному сайті міської ради.

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019