Opora
На виборчій дільниці №741025, що розташована в актовій залі гуртожитку по вул. Генерала Бєлова, 8, одна і та ж особа намагалася зареєструватися як журналіст від різних видань. Спершу - від "Дніпропетровської панорами", пізніше - від "Вісті Придніпров'я". На дільницю журналіст прибув не сам, а у супроводі ще одного чоловіка, який мав проконтролювати, чи зареєструють його колегу. У спостерігачів на дільниці виникли підозри щодо зміни редакційного посвідчення, а тому один з них звернувся до представників правоохоронних органів.
 
Як реакція, правоохоронці викликали слідчу групу і попросили представника "Вісті Придніпров'я" залишитись до з'ясування обставин. Невідомий чоловік, який його супроводжував, втрутився у суперечку, викликав адвокатів та зник ще до їхнього приїзду.
 
Слідчо-оперативна група підготувала пакет документів для наступного з'ясування обставин. Представники ОПОРИ, які присутні на дільниці, вже дали свідчення правоохоронним органам щодо ситуації, що трапилася на дільниці. За час роботи слідчої групи на дільниці встигли зареєструватися "липові" журналісти від видання "Точка зору".
 
"Журналісти" видання "Вісті Придніпров'я" також були помічені на дільниці 740998 (школа №9, спортивна зала
вул.Олександра Молодчого, 21). Документи "журналіста" викликали підозру у спостерігачів та членів комісії.  В бесіді з активістом "ОПОРИ" "псевдо-журналіст" повідомив, що він "просто хотів підзаробити". Станом на 19:50 "журналіст" перебуває біля працівника міліції. Викликано слідчо-оперативну групу. 

makukha chernigiv

facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018