Opora

У вівторок, 19 лютого, о 14:00 у Кропивницькому представники Громадянської мережі ОПОРА проведуть прес-конференцію «Попередні підсумки виборчої кампанії на Кіровоградщині». Захід пройде у прес-центрі «CBN/Центральноукраїнське бюро новин» (м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, третій поверх).

 

У Кіровоградській області за 27 фактами поліція склала та відправила до суду 32 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язаних з виборчим процесом. За 10 випадками вже винесено постанови суду, за 17 повідомленнями ще триває перевірка. Представники ОПОРИ проаналізували судові рішення щодо порушення виборчого законодавства під час Президентської виборчої кампанії у Кіровоградській області.

 

На Кіровоградщині провели координаційну нараду щодо забезпечення правопорядку на виборах Президента України. У поліції повідомили, що потреба в  правоохоронцях на день виборів перевищує кількість особового складу ГУНП в Кіровоградській області. Також на нараді домовилися, що ОПОРА співпрацюватиме з правоохоронцями в рамках робочої групи ситуаційного центру поліції області.

 

Представники ОПОРИ вчергове виявили у Кропивницькому агітаційні матеріали без вихідних даних на користь Олександра Вілкула, Євгена Мураєва та Петра Порошенка. На білборді на користь Порошенка також наявні елемент державної символіки. За цими фактами представники ОПОРИ написали заяви в поліцію, а також звернулися в Держпродспоживслужбу в Кіровоградській області.

 

У Кропивницький з візитом приїздив кандидат у Президенти України Сергій Тарута. Він провів зустріч із виборцями в театрі імені Марка Кропивницького в обласному центрі, а також містах Знам’янка та Олександрія. Представники ОПОРИ зафіксували, що перед офіційним заходом присутніх пригощали кавою та пиріжкам.

 

12 лютого представники ОПОРИ написали офіційне звернення керівництву Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області з проханням припинити розповсюдження зовнішньої реклами з використанням елементів Державного Герба України.

 

У Кропивницькому 10 лютого відбулося два концерти гумористичного шоу «Ліга сміху», один із яких не був анонсовани, вхід – за запрошеннями.  Зал для  концерту за запрошеннями надавали безкоштовно. Перед початком обох заходів показали відеоролики про вибори та звернення кандидата у Президенти Володимира Зеленського.

 

На Кіровоградщині два обласних видання опублікували матеріали з ознаками «чорного піару» щодо кількох кандидатів. Ще шість видань розмістили тексти, які позитивно характеризують кандидатів у Президенти України. Матеріали в них не промарковані як реклама – для потенційних кандидатів та як передвиборча агітація (політична реклама) – для вже зареєстрованих. Видання вийшли друком 7 лютого 2019 року.

 

На очільника «Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Миколу Чернявського склали адміністративний протокол за розміщення банера із зображенням кандидата у  президенти Валентина Наливайченка. Про це зазначив очільник спеціалізованої інспекції міськради міста Кропивницького Андрій Максюта під час наради з керівниками місцевих осередків політичних партій з питань дотримання положень виборчого законодавства.

 

7 лютого у Кропивницькому представники ОПОРИ зафіксували розповсюдження агітаційного плакату кандидата у Президенти Руслана Кошулинського без вихідних даних, а також газету ВО «Свобода» без зазначення замовника. За цим випадком написана заява в поліцію. Також в обласному центрі розповсюджували газети з ознаками «чорного піару».

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019