Opora

Протягом останнього місяця у Біловодському районі Луганської області відбулося декілька заходів під егідою Благодійного фонду Валерія Мошенського, заснованого народним депутатом 7 скликання Валерієм Мошенським. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ з Луганщини.

 

З нагоди дня Збройних Сил України голова Лисичанської міської організації «БПП Солідарність» Михайло Голтишов у супроводі однопартійця привітав зі святом військовослужбовців.

 

На Луганщині у перший тиждень грудня представники політичних партій Радикальної партії Олега Ляшка та ВО «Батьківщина» взяли участь у заходах аполітичних благодійних фондів. Про це повідомляють спостерігачі «ОПОРИ».

 

На Луганщині протягом останнього тижня у регіональному сегменті соціальної мережі Facebook значно зросли обсяги платної політичної реклами. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

29 листопада у місті Лисичанську під час проведення чергової сесії міської ради група депутатів оголосила про створення фракції «Новий курс». Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

29 листопада ЦВК підтримала рішення №233 звернути увагу суб’єктів виборчого процесу на необхідність виконання законодавства щодо непроведення виборів на територіях, де оголошено режим воєнного стану. Так, у 8 об’єднаних територіальних громадах чотирьох районів Луганщини виборчий процес було припинено. Про це  повідомляють спостерігачі ОПОРИ з Луганської області.

 

У листопаді у Луганській області представники політичних сил значно збільшили кількість політичної реклами порівняно з минулим місяцем, використовуючи не тільки білборди, а й друковану партійну продукцію.

 

20-26 листопада у селах Троїцького району від імені народного депутата України – очільника Луганського обласного осередку політичної партії «Наш край» Сергія Шахова жителям району надавали благодійну допомогу, роздаючи продуктові набори із цукром. Про це ОПОРІ розповів житель села Малоолександрівка Троїцького району Луганської області Павло Бондарчук.

 

На початку тижня Сєвєродонецьк «заполонила» газета, матеріали якої у негативному світлі позиціонують діяльність політичної партії «Опозиційний блок» та окремих її представників. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ в Луганській області.

 

У Сєвєродонецьку поширюють листівки з інформацією, що відновлення руху зупиненого раніше електротранспорту відбулося за сприяння народного депутата Сергія Шахова.  Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018