Opora

У Черкасах партія «Національний Корпус» закликала власників рекламних об’єктів ліквідувати рекламу «екс-регіоналів». Інакше – пригрозили робити це самостійно.

 

Представники регіональних осередків політичний партій вітали з Новорічними святами та вручали подарунки на Черкащині. Зокрема, школа в Городищі отримала телевізор від партії УКРОП, жителі села на Смілянщині – насос для свердловини від Радикальної партії. Також дітям із центру реабілітації в Умані були подаровані солодощі від ВО «Свобода». Про це політики інформують на своїх сторінках у соціальній мережі Facebook та на сайтах організацій.

 

Спостерігачі ОПОРИ в Черкасах написали заяву в поліцію через порушення правил ведення передвиборчої агітації кандидатами на пост Президента України Сергієм Капліним, Андрієм Садовим та Валентином Наливайченком.

 

Цьогоріч всьоме з часів здобуття нашою країною незалежності українці обиратимуть Президента. Черговий виборчий процес глави держави уже стартував. Нині кандидати подають документи для реєстрації.

 

Жителі Черкаської області обиратимуть Президента України у семи територіальних виборчих округах 31 березня цього року. Порівняно з виборами 2014 року кількість округів не змінилася.

 

Нещодавно, ми розповідали, як отримали протоколи Монастирищенської міської ради. Так ось, проаналізувавши протоколи, ми виявили, що результати виборів були сфальсифіковані, внаслідок чого дві партії отримали по одному додатковому мандату. 

 

У Черкаській області потенційні кандидати в Президенти та обласні осередки партій  ще з початку осені нагадували про себе через політичну рекламу, публікації у ЗМІ, благодійництво та організацію святкувань.  Про це Громадянська мережа ОПОРА говорила на прес-конференції, що булаприсвячена дочасній активності партій та потенційних кандидатівнапередодні офіційного старту виборчої кампанії.

 

Обласні та районні газети на Черкащині продовжують розміщувати матеріали, що мають ознаки прихованої політичної реклами без відповідних маркувань, а також матеріали з ознаками чорного піару. Представники Громадянської мережі ОПОРА проаналізували обласні та районні газети Черкаської області за останній тиждень листопада та грудень 2018 року.

 

У Черкасах невідомі закидали фарбою білборди потенційних кандидатів у Президенти Анатолія Гриценка (партія «Громадянська позиція») та Юлії Тимошенко (партія ВО «Батьківщина»). Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

21 грудня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували агітаційні матеріали партії «Наш край», а також кандидатів на посаду Чигиринської об’єднаної територіальної громади Степана Буханця («Наш край») та Василя Мельника («Національний корпус») у приміщенні Чигиринської центральної районної лікарні.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018