Opora

Чотири народні депутати України, обрані у мажоритарних округах на Сумщині, ймовірно, використовували бюджетні ресурси для «піару» та непрямої дочасної агітаційної діяльності протягом червня-жовтня 2018 року. Такі дані наводять спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в Сумській області.

 

В останні дні осені та першій декаді грудня партійці провели в регіоні 5 благодійних заходів. Про це вони повідомляли на власних сайтах, сторінках у соціальних мережах, місцевому телебаченні та регіональній пресі.

 

Територіальні виборчі комісії на Сумщині приймають заяви на повернення грошових застав кандидатам в депутати та голови об’єднаних територіальних громад. Повноваження членів дільничних комісій припинились 2 грудня.

 

Впродовж листопада ймовірні учасники президентських виборчих перегонів на Сумщині відкривали громадські приймальні, обіцяли «щасливий квиток» на гірськолижний курорт та чаювали у студентській їдальні. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в Сумській області.

 

Серед керівного складу районних державних адміністраціях та районних радах Сумщини 36 осіб зі 117 є членами партій.

 

Центральна виборча комісія зобов’язала Буринську районну виборчу комісію Сумської області невідкладно розглянути питання про заміщення чотирьох депутатів місцевої райради, які достроково припинили свої повноваження.

 

Інцидент трапився 21 листопада. О 13.30 у центрі Сум біля будівлі «Укртелекому» невідомі обмалювали намет, на якому був зображений лідер обласного осередку партії «Наші» Олександр Соколов.

 

Вчора, 14 листопада, міський голова Білопілля Юрій Зарко звернувся до поліції, щоб прибрати намет партії «Громадянська позиція» з території поряд з міською радою. Інформацію про цей інцидент на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук розмістив голова Сумської міської організації партії «Громадянська позиція» Василь Кучеренко у вигляді відеокоментаря представниці поліції. На його думку, розміщення їхнього намету було законним.

 

У Сумах, Конотопі, Тростянці, Бурині, Охтирці та Ромнах були зафіксовані білборди, брошури, публікації в районних газетах, програми та трансляції в ефірах місцевих телеканалів на користь низки потенційних кандидатів на пост Президента України. Такі матеріали можуть мати ознаки дочасної агітації. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Незважаючи на те, що всі виборчі дільниці на виборах до Чупахівської селищної територіальної громади Сумської області відкрилися вчасно, на дільниці №590398 видача бюлетенів виборцям розпочалася майже на годину пізніше, а саме о 8:50.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018