Opora

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала вартість розміщення передвиборної агітації під час виборчого процесу у друкованих виданнях, радіо та на телебаченні Рівненщини. Так, найдорожчою є секунда ефірного часу на телеканалі «Рівне 1». Серед друкованих ЗМІ за вартістю розміщення політичної реклами лідирують газети «Рівне Вечірнє», «ОГО» та «Рівне Експрес».

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА  зафіксували агітаційну продукцію потенційного кандидата у Президенти та чинного Президента Петра Порошенка. Зокрема, 14 січня у приміщенні, де знаходяться Дубровицька РДА та Дубровицька районна рада зафіксували плакати Петра Порошенка. 15 січня – у приміщенні Рівненської РДА виявили новорічні кульки «#команда Порошенка».

 

Під час засідань Рад регіонального розвитку у Рівненській області спостерігачі Громадянської мережа ОПОРА зафіксували випадки непрямої агітації з ймовірним використанням бюджетних ресурсів народним депутатом України Олександром Дехтярчуком.

 

10 січня потенційний кандидат на посаду Президента та чинний Президент України Петро Порошенко прибув до Рівненщини, де відвідав Рівне, Здолбунів та селище Клевань. Під час візиту до Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравм він вручив ветеранам АТО/ООС годинники.

 

На Рівненщині вибори Президента України проходитимуть у п’яти одномандатних виборчих округах і на території області зможуть проголосувати 871 529 виборців.

 

10 січня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували у центрі Рівного білборди кандидата на посаду Президента України Андрія Садового без вихідних даних та звернулись до поліції з відповідною заявою про порушення правил ведення передвиборчої агітації.

 

Під час новорічних та різдвяних свят представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» вітали дітей Рівненської області зі святом та вручали подарунки. Крім цього, представники політичних партій організовували новорічні свята з розважальною програмою, дитячі дискотеки, шахові турніри та толоки.

 

З початку вересня 2018 року виконавчі комітети міських рад Рівненської області отримали інформацію про розміщення наметів з метою поширення друкованої продукції від восьми політичних партій: Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Всеукраїнського об’єднання «Свобода», Радикальної партії Олега Ляшка, політичних партій «Народний фронт», «Основа», «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість», «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», «Національний корпус», а також відгромадської організації «Об’єднання «Самопоміч».

 

З початку грудня у місцевих виданнях Рівненської області Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала низку публікацій, що мають ознаки «джинси» та «чорного піару». Зокрема, матеріали з ознаками прихованої політичної реклами розміщені щодо потенційних кандидатів у Президенти: Юлії Тимошенко, Петра Порошенка, Олега Ляшка, Анатолія Гриценка, Сергія Тарути, Андрія Садового та Володимира Гройсмана. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

21 грудня у соціальній мережі Facebook опубліковане звернення «щодо незаконних дій окремих членів президентської команди» на фейкових сторінках Рівненської та Рокитнівської районних організацій партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». 

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018