Opora

Для організації голосування та проведення чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, в Одеській області організовано 11 територіальних виборчих округів. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

 

Ще до офіційного початку виборчої кампанії в Одеській області зафіксовано випадки непрямої агітації за потенційних кандидатів у Президенти України.  Про це свідчать дані моніторингу Громадянської мережі ОПОРА у період з 23 листопада по 23 грудня.

 

Сьогодні, 28 грудня, виконавчий комітет Одеської міської ради провів позачергове засідання. На ньому, відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки проведення виборів Президента України, були визначені місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

 

У грудні 2018 року, до офіційного початку виборчої кампанії, Одеську область відвідали двоє потенційних кандидатів у Президенти України. Про це свідчать дані моніторингу Громадянської мережі ОПОРА.

 

Два останні тижні у районах Одеській області позначилися засіданнями так званих Рад регіонального розвитку. Ці заходи проходять у районах вперше, і стартували після Всеукраїнської Ради регрозвитку 12 листопада, на якій виступав президент (і потенційний кандидат у  президенти) Петро Порошенко. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

 

Рік тому, 24 грудня 2017 року, у Таїровській об’єднаній територіальній громаді на Одещині зі скандалами та порушеннями відбулись перші місцеві вибори, в яких переміг син Таїровського селищного голови. Втім, за рік він так і не вступив у повноваження, а новообрані депутати жодного разу не зібрались на першу сесію.

 

З червня по листопад цього року в Одеській області вдалося зафіксувати понад 10 випадків непрямої агітації з ймовірним використанням державних субвенцій 5 народними депутатами. Про це свідчать дані моніторингу Громадянської мережі ОПОРА.

 

Співробітники Національної поліції затримали п'ятьох учасників нападу на соратників лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка в Одесі. 

 

Під час зустрічі з одеситами, яка мала відбутися у Приморському районі міста, зловмисники закидали яйцями лідера політичної партії «Громадянська позиція» та потенційного кандидата в президенти Анатолія Гриценка. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

 

Впродовж вересня-листопада 2018 року, ще до офіційного початку виборчої кампанії, Одеську область відвідали сім потенційних кандидатів у Президенти України.  Про це свідчать дані моніторингу Громадянської мережі ОПОРА.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018