Opora

Кілька днів тому спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували в Миколаєві три білборди з зображеннями зареєстрованих кандидатів у Президенти України, які не містили вихідних даних. Після звернення до поліції два рекламні носії заклеїли, а на місці третього з’явився білборд з інформацією про замовника друку та тираж.

 

Районні суди міста Миколаєва та Миколаївський окружний адміністративний суд підготувались до роботи на чергових виборах Президента України.

 

На вулицях Миколаєва спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували білборди з зображеннями 3 зареєстрованих кандидатів на пост Президента України, які не містять вихідних даних, та звернулися з відповідними заявами до поліції.

 

Представники Миколаївського осередку Громадянської мережі ОПОРА взаємодіятимуть з працівниками Головного управління Національної поліції у Миколаївській області щодо забезпечення законності проведення виборчого процесу та попередження виборчих порушень.

 

На Миколаївщині офіційно партійними є 3 керівники департаментів, управлінь обласної державної адміністрації та управлінь, відділів, секторів 19 районних адміністрацій. Про це свідчать результати аналізу Громадянської мережі ОПОРА.

 

Друковані ЗМІ визначили, скільки коштуватиме розміщення політичної реклами на їхніх шпальтах . Проте в міському та обласних виданнях не була оприлюднена вартість одиниці ефірного часу для проведення передвиборної агітації на місцевому телебаченні та радіо. Про це свідчать дані аналізу спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА.

 

Розпорядженням Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича були затверджені 24 місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації. Варто зауважити, що даний документ був підписаний 29 грудня 2018 року, проте на сайті міськради з’явився лише 4 січня 2019 року.

 

Для організації голосування та проведення чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, в Миколаївській області організовано шість територіальних виборчих округів.

 

За останній місяць 2018 року ОПОРА зафіксувала три десятки сюжетів, інтерв’ю та звернень на місцевих телеканалах, в яких фігурують представники восьми політичних партій. Серед них − потенційні кандидати в Президенти України та місцеві політики.

 

За листопад-грудень 2018 року Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала три таємних візити потенційних кандидатів на пост Президента України. Вони не були про анонсовані на офіційних сайтах, сторінках партій, а на зустрічі з політиками запрошували лише окремих представників ЗМІ. 

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019