Opora

Народний депутат Павло Дзюблик має іменний благодійний фонд, однак на даний час активної діяльності організація не веде. Окрім фонду нардеп заснував ще громадську організацію  «Україна – це МИ» та є почесним членом ГО  «Екологічна варта Житомирщини».

 

Журналісти житомирського місцевого телеканалу «С-ТV» записали ефір з потенційним кандидатом в Президенти Олександром Шевченком «на його території, в гірсько-лижному курорті Буковель. Керівник каналу каже, що їх туди запросив Шевченко, а прес-служба потенційного кандидата зазначає, що така ініціатива надійшла від журналістів.

 

Швайківська сільська виборча комісія Бердичівського району Житомирської області 3 грудня скасувала балотування 8 кандидатів у депутати об’єднаної територіальної громади від Радикальної партії Олега Ляшка. Підставою стали подані кандидатами заяви. У районній організації партії кажуть, що заявикандидатів підроблені, та подали заяву до прокуратури.

 

У Житомирській області потенційні кандидати в Президенти почали нагадувати про себе ще з осені через білборди, сітілайти, платні рекламні матеріали в ЗМІ, привітання та подарунки з нагоди професійних свят, безкоштовні послуги для населення, благодійництво та підтримку різних заходів. Лише в листопаді область відвідали 9 потенційних кандидатів. 

 

У селищі міського типу Лугини  Житомирської області 7 грудня представники влади подарунками,  грамотами та грошовими винагородамивітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом. На захід приїхав народний депутат Сергій Пашинський, помічник нардепа Володимира Арешонкова Станіслав Івчук та депутат обласної ради Андрій Озерчук.

 

Найбільше кандидатів в депутати зареєстровано до Чуднівської міської об’єднаної територіальної громади, найменше – Швайківської ОТГ Бердичівського району. Загалом, стати народними обранцями в своїй громаді виявили бажання 646 осіб, з яких 154 – самовисуванці та  492 – кандидати від партій.

 

Одним з «найстарших» благодійних фондів  народних депутатів з Житомирської області є фонд Володимира Литвина «Майбутнє Полісся», створений ним ще в грудні 2011 року, коли Литвин був на посаді голови Верховної Ради.

 

У шістьох об’єднаних територіальних громадах Житомирської області: Райгородоцькій, Швайківській сільських та Гришковецькій селищній Бердичівського району, Вчорайшенській сільській ОТГ Ружинського району, Вільшанській сільській та Чуднівській міській ОТГ Чуднівського району готуються до перших виборів, які відбудуться 23 грудня. Стати головою своєї ОТГ виявили бажання 22 кандидата. Серед яких: 12 – самовисуванці і 10 – кандидати від партій.

 

Протягом листопада Житомирську область з візитами, зустрічами, презентаціями та форумами відвідали 9 потенційних кандидатів у Президенти. Такі дані зафіксували спостерігачі ОПОРИ.

 

Майже всі народні депутати з Житомирської області мають іменні благодійні фонди. В одних це постійно діючі організації, дехто активізується ближче до виборів, або ж створює новий фонд свого імені. Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, чим займаються ці організації в Житомирській області і що дають людям. Розпочали аналіз спостерігачі ОПОРИ з благодійного фонду Сергія Пашинського, який активізувався влітку 2018 року.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018