Opora

15 січня спостерігачі ОПОРИ виявили у Краматорську пошкоджений білборд потенційного кандидата у Президенти та чинного Президента України Петра Порошенка.

 

Донецька обласна державна адміністрація звернулась до Центральної виборчої комісії із проханням відтермінувати до 15 січня виконання вимог постанови щодо можливості організації підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року.

 

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували підвищення активності з боку представників політичних сил у Донецькій області напередодні новорічних свят. Вони відвідують школи, дитячі садочки, лікарні, запрошують дітей до себе у приймальні партій, вітають військових, організовують святкові заходи та дарують солодощі з символікою політичних сил, до яких  належать.

 

Під час чергових виборів Президента України, які заплановані на  31 березня 2019 року, мешканці та мешканки Донецької області голосуватимуть у 12 територіальних виборчих округах. У порівнянні з минулими виборами Президента, кількість відповідних округів зменшилась: у 2014 році їх було 21.

 

Ймовірні кандидати на посаду Президента України Петро Порошенко та Олександр Вілкул побували в Донецькій області протягом грудня. Про це інформують спостерігачі ОПОРИ.

 

Чергові вибори Президента України заплановані на 31 березня 2019 року, а старт офіційної передвиборчої кампанії почнеться 31-го грудня 2018 року. Та можна констатувати той факт, що неформальну «виборчу кампанію» розпочала велика частина потенційних кандидатів на посаду Президента України.

 

У Маріуполі Донецької області спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували поквартирний обхід будинків поблизу площі Перемоги та кінотеатру «Союз» (Лівий берег), під час якого формувався поіменний список мешканців.

 

З листопада по грудень, за інформацією спостерігачів ОПОРИ, представники Маріупольської та Мангушської міських організацій політичної партії «За життя» активно відвідують заклади освіти, організації ветеранів та об'єднання людей з інвалідністю.

 

Представники Радикальної партії Олега Ляшка пропонують мешканцям та мешканкам Маріуполя продуктові набори чи медикаменти, у випадку оформлення безкоштовної  підписки на партійну газету. Зокрема, така пропозиція активно озвучується співробітникам садочків, шкіл та представникам соціальної сфери. 

 

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували 8 випадків піару з боку народних обранців за рахунок державних субвенцій у Донецькій області. 

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018