Opora

Склад Черкаської територіальної виборчої комісії на Дніпропетровщині досі не сформовано. Відповідно до законодавства та календарного плану термін для утворення ТВК сплив 10 листопада. Про це повідомляють представники Громадянської мережі ОПОРА.

 

У селі Троїцьке Української об’єднаної територіальної громади Петропавлівського району Дніпропетровської області біля приміщення дільниці №120412 спостерігачі ОПОРИ виявили інформаційний стенд з агітаційними матеріалами кандидата на посаду голови ОТГ В’ячеслава Лопатіна.

 

На Дніпропетровщині в Саксаганській об’єднаній територіальній громаді П’ятихатського району на дільниці №120473 представники політичних партій написали скарги та заяви до поліції про те, що виявили приблизно 150 заяв від виборців для голосування за місцем перебування, які були написані схожими почерками та за одним шаблоном.

 

На Дніпропетровщині у суботу, 23 грудня, вночі у Девладівській об’єднаній територіальній громаді було розповсюджено випуск районної газети "Вісті Софіївщини" з інформацією проти кандидатки на посаду голови ОТГ Олени Неліпи, яка містить ознаки «чорного піару».

 

Перед ранковим засіданням двоє невідомих здійснили напад на кандидатку у депутати до  Миколаївської селищної ради, а також у Зайцівській об’єднаній територіальній громаді невідомі зі зброєю напали на виборчу дільницю у селі Майське. Про це повідомив координатор громадського спостереження за виборами у Дніпропетровській області Вадим Головченко під час прес-конференції Громадянської мережі ОПОРА щодо результатів спостереження на перших місцевих виборах у об’єднаних територіальних громадах Дніпропетровської області.

 

У протоколах про підсумки голосування та про встановлення результатів голосування з виборів депутатів Межирицької сільської ради відсутні дані, передбачені законодавством.

 

У Дніпропетровській області у Зайцівській об’єднаній територіальній громаді невідомі зі зброєю напали на виборчу дільницю у селі Майське. Під час сутичок поранено двох правоохоронців.

 

У селищі Петриківка  дільнична  виборча комісія №120379  хотіла використати для голосування лише одну переносну (малу) виборчу скриньку, через ушкодження іншої.

 

На території Дніпропетровської області до заходів по забезпеченню правопорядку залучено 434 поліцейських, ще близько 300 поліцейських забезпечують правопорядок на прилеглій до виборчих дільниць території. Про це стало відомо під час спільної прес-конференції Громадянської мережі ОПОРА з Головним управлінням Національної поліції у Дніпропетровській області щодо представлення проміжних результатів спостереження за першими місцевими виборами у об’єднаних територіальних громадах напередодні дня голосування.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

digest gray

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018