Opora

Народні депутати з Черкащини увійшли в рейтинг депутатів на користь яких найбільше здійснювали непряму агітацію з ймовірним використанням бюджетних ресурсів. Серед лідерів – Сергій Рудик (ОВО 198, «БПП «Солідарність») та Антон Яценко (ОВО 200, група «Партія «Відродження»). Про це ідеться у звіті ОПОРИ щодо ймовірного використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації.

 

Обласний осередок партії «Основа» 3 грудня Сергія Тарутиорганізував святковий обід з подарунками до дня міжнародного дня людей з інвалідністю. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

У Черкасах провокаційними написами обмалювали сітілайти потенційних кандидатів у Президенти Євгена Мураєва (партія "Наші"), Сергія Тарути (партія "Основа") та Юлії Тимошенко (партія ВО «Батьківщина»). Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

Спостерігачі ОПОРИ у обласних та районних газетах Черкащини за останні два місяці зафіксували іміджеві публікації про потенційних кандидатів у президенти та їхні партії. Такі матеріали опубліковані без відповідного маркування та можуть мати ознаки прихованої політичної реклами.

 

З початку вересня Черкащину відвідало 11 потенційних кандидатів у президенти України. Зокрема, це Олег Ляшко, Олег Тягнибок, Роман Безсмертний, Валентин Наливайченко, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Олександр Шевченко, Сергій Тарута, Юрій Дерев'янко, Юлія Тимошенко та Петро Порошенко. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Народний депутат Антон Яценко провів безкоштовні точки Wi-Fi у Монастирищі, що на Черкащині. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

 

Представники Радикальної партії Олега Ляшка провели серію зустрічей із працівниками сільського господарства для того, щоб привітати їх з професійним святом. На кожній роздавали продуктові набори та подарунки.

 

Потенційний кандидат у президенти від партії «УКРОП» Олександр Шевченко на своїй публічній сторінці у Facebook влаштував розіграш поїздки у Буковель та особисту зустріч із ним за поширення допису. Так він прорекламував ефір із ним та письменником Василем Шклярем на черкаському телеканалі «ВІККА»

 

Середня явка на виборах до двох ОТГ Черкаської області склала 55,8%. Про це повідомляє спостерігач ОПОРИ.

 

На двох дільницях на Черкащині виборцям видали бюлетені інших округів. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018