Opora

Підготовче засідання у справі Білика, яке мало відбутись у новому суді та за головування нового судді було перенесено. Причиною є клопотання прокурора по справі, який через щорічну відпустку клопотав суд перенести засідання. Дата наступного підготовчого засідання буде відома згодом.

 

У справі головного підозрюваного в організації підкупу виборців на місцевих виборах 2015 року Ростислава Білика змінився суд – підсудність справи визначена за Першотравневим районним судом м. Чернівці. Причиною є те, що протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями нового призначення не відбулося, бо не вистачає потрібної кількості суддів у Шевченківському суді для розподілу справи.

 

У справі головного підозрюваного в організації підкупу виборців на місцевих виборах у Чернівцях 2015 року Ростислава Білика третій самовідвід судді за місяць. У справі проходили близько сотні підозрюваних.  Троє – засуджені (посередники у передачі коштів виборцям), 12 – визнали свою провину за те, що взяли гроші та покаялися в суді. Справи 4 підсудних досі на розгляді. Всі судді, які оголосили самовідвід, були головуючими у провадженнях щодо засуджених за продаж голосів студентів.

 

Центральна виборча комісія зобов’язала Буринську районну виборчу комісію Сумської області невідкладно розглянути питання про заміщення чотирьох депутатів місцевої райради, які достроково припинили свої повноваження.

 

Якщо у Київській обласній раді карета перетворилась на гарбуз, то у Васильківському районі карета просто зникла

 

Навіть через три роки порушники законодавства продовжують отримувати покарання за фальсифікації на місцевих виборах 2015 року.  Не так давно Соснівський районний суд у місті Черкаси виніс вирок голові та секретарю Черкаської обласної комісії, які у 2015 році підробили результати виборів депутатів обласної ради. 

 

22 та 23 травня в Шевченківському районному суді міста Чернівці мали відбутися засідання у справі щодо підкупу виборців на місцевих виборах у 2015 році, у якому підозрюють кандидата у депутати Чернівецької міської ради Ростислава Білика. Суд планував дослідити докази та заслухати свідків, проте засідання було перенесено на середину червня.

 

Депутат Чернівецької міської ради Ростислав Білик, який обвинувачується у підкупі виборців на місцевих виборах у 2015 році, своєї вини не визнає.  Про це йшла мова під час судового засідання 27 березня у Шевченківському районному суді міста Чернівці.

 

28 лютого в Шевченківському районному суді міста Чернівці відбулося підготовче засідання щодо резонансної справі підкупу виборців кандидатом у депутати Ростиславом Біликом на місцевих виборах у 2015 році.

 

Підозрюваний в організації підкупу виборців на місцевих виборах в Чернівцях у 2015 році Ростислав Білик, чинний депутат Чернівецької міської ради, не з’явився до суду. Сьогодні, 12 лютого, в Шевченківському районному суді міста Чернівці мало відбутися підготовче засідання, на яке підозрюваний не з’явився та не повідомив суд про причину неявки. У результаті суддя переніс засідання на пізнішу дату – 28 лютого.

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019