Opora

У Кривому Розі втрачено абсолютно всі виборчі документи з виборів 2014-2016 років. Виявляється, буває й так. Саме таку відповідь ми отримали з архівного сектору Криворізької РДА, де ті документи мали б зберігатися. При чому втрата документів відбувалася різними способами. Але давайте по черзі.

 

Активісти Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській області проаналізували ставлення парламентських політичних партій до питання інклюзивності на основі їх публікацій в соціальній мережі Фейсбук в цей день.

 

Новостворений склад Новомосковської районної виборчої комісії Дніпропетровської області так і не приступив до виконання роботи. У зв’язку з цим Центральна виборча комісія 4 грудня внесла зміни до складу комісії.

 

29 листопада 2018 року в приміщенні Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбулась зустріч народних депутатів від Об’єднання «Самопоміч» Романа Семенухи та Ганни Романович зі студентами ВУЗу.

 

Центральна виборча комісія 23 листопада зобов’язала Новомосковську районну комісію Дніпропетровської області створити Черкаську територіальну виборчу комісію на вибори в Черкаську селищну раду об’єднаної територіальної громади, які відбудуться 23 грудня 2018 року.

 

Журналіст Дмитро Гордон провів ряд творчих зустрічей з громадянами в різних містах України. На заходах він проводив «симуляцію виборів», де просив людей відкрито піднімати руки та голосувати за одного з шести потенційних кандидатів на пост Президента України. Деякі зустрічі були проведені в навчальних закладах.

 

Склад Черкаської територіальної виборчої комісії на Дніпропетровщині досі не сформовано. Відповідно до законодавства та календарного плану термін для утворення ТВК сплив 10 листопада. Про це повідомляють представники Громадянської мережі ОПОРА.

 

У селі Троїцьке Української об’єднаної територіальної громади Петропавлівського району Дніпропетровської області біля приміщення дільниці №120412 спостерігачі ОПОРИ виявили інформаційний стенд з агітаційними матеріалами кандидата на посаду голови ОТГ В’ячеслава Лопатіна.

 

На Дніпропетровщині в Саксаганській об’єднаній територіальній громаді П’ятихатського району на дільниці №120473 представники політичних партій написали скарги та заяви до поліції про те, що виявили приблизно 150 заяв від виборців для голосування за місцем перебування, які були написані схожими почерками та за одним шаблоном.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018