Opora

На Черкащині людей автобусами звозили на зустріч з Президентом України та потенційним кандидатом на посаду Президента Петром Порошенком. На заходи з президентом люди потрапляли за попередньо складеними списками.

 

На Черкащину 16 січня приїхав потенційний кандидат в Президенти України Олег Ляшко. У Балаклеївській об’єднаній територіальній громаді, що на Смілянщині, він відвідав дитячий садок та сільську раду, а в самих Черкасах виступив перед курсантами пожежної академії.

 

У Черкасах спостерігачі ОПОРИ зафіксували друковану рекламу із зображеннями кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка без вихідних даних. Спостерігачі викликали правоохоронців та написали заяву до поліції. Також було виявлено білборд із символікою кандидата в Президенти Євгенія Мураєва, про що також буде повідомлено в поліцію.

 

У Черкасах партія «Національний Корпус» закликала власників рекламних об’єктів ліквідувати рекламу «екс-регіоналів». Інакше – пригрозили робити це самостійно.

 

Представники регіональних осередків політичний партій вітали з Новорічними святами та вручали подарунки на Черкащині. Зокрема, школа в Городищі отримала телевізор від партії УКРОП, жителі села на Смілянщині – насос для свердловини від Радикальної партії. Також дітям із центру реабілітації в Умані були подаровані солодощі від ВО «Свобода». Про це політики інформують на своїх сторінках у соціальній мережі Facebook та на сайтах організацій.

 

Спостерігачі ОПОРИ в Черкасах написали заяву в поліцію через порушення правил ведення передвиборчої агітації кандидатами на пост Президента України Сергієм Капліним, Андрієм Садовим та Валентином Наливайченком.

 

Цьогоріч всьоме з часів здобуття нашою країною незалежності українці обиратимуть Президента. Черговий виборчий процес глави держави уже стартував. Нині кандидати подають документи для реєстрації.

 

Жителі Черкаської області обиратимуть Президента України у семи територіальних виборчих округах 31 березня цього року. Порівняно з виборами 2014 року кількість округів не змінилася.

 

Нещодавно, ми розповідали, як отримали протоколи Монастирищенської міської ради. Так ось, проаналізувавши протоколи, ми виявили, що результати виборів були сфальсифіковані, внаслідок чого дві партії отримали по одному додатковому мандату. 

 

У Черкаській області потенційні кандидати в Президенти та обласні осередки партій  ще з початку осені нагадували про себе через політичну рекламу, публікації у ЗМІ, благодійництво та організацію святкувань.  Про це Громадянська мережа ОПОРА говорила на прес-конференції, що булаприсвячена дочасній активності партій та потенційних кандидатівнапередодні офіційного старту виборчої кампанії.

 

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019