Opora

За два останні місяці Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала відеосюжети, телепередачі, актуальні коментарі за участі представників шести політсил. Найбільш активно себе та свою діяльність за допомогою місцевого телебачення рекламувала партія «БПП «Солідарність».

 

У Миколаївській області парламентські партії збільшили витрати на фінансування статутної діяльності в третьому кварталі 2018 року. За три місяці до офіційного старту виборчого процесу партії почали більше витрачати на політичну рекламу та соціальну допомогу. Таке дослідження фінансових партійних звітів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) провела Громадянська мережа  ОПОРА.

 

Представники 8 політичних партій упродовж двох останніх місяців використовували такі форми активності, як встановлення наметів та розповсюдження листівок. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Впродовж трьох осінніх місяців мітинги та акції різної тематики проводили представники п’яти політичних сил. Основною метою заходів було озвучити позицію партій з актуальних питань, вказати на недоліки в роботі державної та місцевої влади.

 

На Миколаївщині у листопаді представники чотирьох політичних партій надавали благодійну допомогу, яка супроводжувалася врученням подарунків, виділенням коштів, проведенням юридичних консультацій, організацією дитячого відпочинку.

 

26 листопада у Вознесенську відкрився філіал благодійного фонду «Елен Фазал», основним видом діяльності якого є надання соціальної допомоги. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Від початку осені Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала три візити потенційних кандидатів на пост Президента до Миколаєва, під час яких політики проводили публічні заходи та давали інтерв’ю на місцевому телебаченні. Візити тривали не більше одного дня.

 

Наразі політична реклама на білбордах та сіті-лайтах – одна з найбільш популярних в обласному центрі. У місті налічується приблизно 400 носіїв зовнішньої реклами, які містять символіку політичних партій, зображення політичних лідерів. Кілька потенційних кандидатів на пост Президента України займають від 11% до 18% загальної площі зовнішньої реклами.

 

Офіційно лише чотири керівники місцевих адміністрацій Миколаївщини є членами політичних партій. Такі результати аналізу ОПОРИ щодо партійної приналежності голів, перших заступників, заступників, керівників апарату районних та обласної адміністрацій станом на 15 листопада.

 

Практично 3,5 мільйони гривень коштуватимуть державному бюджету перші вибори в об’єднаних громадах на Миколаївщині, які відбудуться 23 грудня 2018 року.

 

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018