Opora

Газета «Високий замок» пропонувала розмістити на своєму сайті приховану рекламу. Розміщення матеріалу без позначки «реклама» коштує на 15% дорожче ніж звичайна рекламна публікація, повідомили на сайті видання.

 

У соціальній мережі Facebook Інтернет-ЗМІ поширюють чорний піар проти кандидата на пост Президента Андрія Садового.

 

У виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, зможуть взяти участь майже 2 мільйони виборців у Львівській області. Таким чином право голосу має 78% з-поміж 2,5 мільйонів мешканців регіону.

 

9 січня партійці львівського осередку ВО «Батьківщина» спільно з громадським активістами передали військовим різдвяні страви та теплі речі. У пакунках для бійців були календарі з фото Юлії Тимошенко та партійні газети.

 

8 січня Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом на пост Президента лідера політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» та чинного міського голову Львова Андрія Садового. Уповноваженим представником кандидата у Центральній виборчій комісії став народний депутат Любомир Зубач. 

 

У Бродівському районі представники Радикальної партії Олега Ляшка роздавали різдвяні подарунки. Про це повідомила у своєму профілі у Facebook депутатка Бродівської районної ради від Радикальної партії Андріана Дудчак.

 

Наприкінці грудня представники політичних партій ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та Радикальної партії Олега Ляшка значно активізувались, вітаючи громадян з новорічними святами, відвідуючи дитячі будинки й навчальні заклади та роздаючи подарунки.

 

Відповідно до Закону «Про вибори Президента України» низка львівських медіа оприлюднили інформацію про вартість розміщення у них передвиборної агітації на час виборчого процесу. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА дослідили, скільки грошей доведеться викласти майбутнім кандидатам за агітацію в медіа.

 

З червня по жовтень 2018 народні депутати 85 разів вдавались до непрямої агітації, ймовірно, використовуючи кошти державного бюджету, які були виділені у 2017-2018 роках. Такими є дані моніторингу Громадянської мережі ОПОРА.

 

Центральна виборча комісія утворила у межах Львівської області 12 територіальних виборчих округів для виборів Президента

 

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019