Протягом дня голосування ОПОРА моніторила загальну ситуацію у 205 виборчому окрузі та здійснення дільничними виборчими комісіями основних виборчих процедур. 

На етапі завершення голосування (з 16:00 до 20:00) найбільшим подразником і фактором, що спричиняв конфлікти між учасниками виборчого процесу  була присутність сторонніх осіб на засіданні виборчих комісій. ОПОРОЮ було виявлено такі випадки майже на третині (29%) виборчих дільниць округу.    

Майже на 10% дільниць мали місце випадки фотографування виборчих бюлетенів. В результаті втручання офіційних спостерігачів, представників ЗМІ та членів виборчих комісій на окремих дільницях працівники МВС затримали осіб, які вчиняли кримінальне правопорушення.

Протягом останніх чотирьох годин голосування кореспонденти ОПОРИ, які висвітлювали перебіг виборчого процесу на дільницях також зафіксували випадки порушення таємниці голосування на 6% виборчих дільниць.

На 6% виборчих дільниць виявлено випадки незаконного впливу на волевиявлення виборців, які мали ознаки непрямого підкупу виборців. Так само на 6% дільниць кореспонденти ОПОРИ були позбавлені можливості спостерігати за виборчими процедурами, в тому числі неправомірно видалені з виборчих дільниць.

У рамках паралельного підрахунку голосів, Громадянська мережа ОПОРА аналізувала дані щодо активності виборців протягом дня голосування. Станом на 20:00 явка на проміжних виборах до Верховної Ради у 205 виборчому окрузі склала 35,2%.