Opora

Як в іноземних парламентах легалізують або забороняють ЛГБТ-спільноти? «Антидискримінаційна» поправка: як прибічникам традиційних цінностей у Парламенті все ж вдалося прийняти рішення, що наближає Україну до безвізового режиму з ЄС? Покарані за підкуп: чому важливо знати про історію горезвісних чернівецьких студентів? Реформа парламенту: що і як треба змінювати? Прокоментує Голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

 

Що таке «праймеріз» і як вони проводяться закордоном? Як влаштувати родича на держслужбу? Пікантні історії «наближених» помічників. Безвізовий режим: чому депутати провалили голосування за законопроекти, ухвалення яких вимагає ЄС? Про це – у випуску.

 

Як чернівецькі студенти торгували голосами на місцевих виборах? «Почути кожного»: які додаткові важелі громадського впливу дають електронні петиції на сайті Парламенту? Як культивують відповідального виборця – зарубіжний досвід.

 

Підпкуп, адмінресурс, безкоштовні товари і послуги: які підсумки виборчої кампанії? Як проходять місцеві вибори у Польщі? На окрузі народного депутата: чим відзначився Валентин Нечиперенко на Черкащині напередодні виборів? Про це - у випуску.

 

Обираємо свідомо: якими є особливості нової виборчої системи і чи знають про них пересічні виборці? Коли підлітки голосують? У рубриці «А як у них». На окрузі №19: чим здивує нас народний депутат Ігор Гузь?

 

  Польський парламент ззовні і всередині: чим відрізняється від українського? Як працює типовий офіс депутата Сейму? Як насправді виглядає виборча система з відкритими списками? Про це – у випуску.

 

1300 поправок за одне засідання: як депутати Закон «Про держслужбу» розглядали? Комуністичне минуле депутатки із «Батьківщини»: чи воно тривало довго? Як працюють парламентські комітети закордоном? Які новації обіцяє новий в.о. Голови Апарату ВРУ? Про це - у випуску.

 

Як журналісти долали 700 кілометрів дороги Київ-Сєвєродонецьк? Чому засідання Комітету ВРУ з протидії і запобігання корупції перетворилося на «комітеські слухання» і чимало  воно  результат? Хто з депутатів подарував «Армагедон» Марії Матіос, а з чиновників - цитував без купюр Геннадія Москаля у відповідь на звинувачення обранця Володимира Парасюка?

 

Чому з початком осені депутати знову почали «кнопкодавити»? Як боряться із проблемою «перебіжчиків» у парламентах світу? Які депутати нинішнього скликання були помічниками одіозних депутатів ВРУ VII скликання, а також про роботу депутата на прикладі округу №197 Черкащини. Детальніше – у свіжому випуску. 

 

Сьогодні у випуску найцікавіше про помічників народних обранців VII скликання, особливості нового закону "Про місцеві вибори",  візит на округ №20 журналістів «Дорогі депутати. Волинь» та поняття «аболіціонізм» у трактування парламентарів.

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019