Opora

В Солом'янському районі Києва спостерігачі ОПОРИ зафіксували пошкоджений сітілайт з гаслом «Мир – це боротися з корупцією,  а не очолювати її» голови всеукраїнського руху «Партія миру» Вадима Новинського.

 

Президія Центрального управління Українського товариства глухих (УТОГ) звинуватила Соціалістичну партію України та її лідера, потенційного кандидата на посаду Президента України Іллю Киву в порушенні принципу самоврядності громадського об'єднання та використанні УТОГ у політичних цілях. В той же час, представники партії усі звинувачення відкидають.

 

Представники керівного складу місцевих органів державної виконавчої влади Києва здебільшого офіційно не є членами політичних партій. Такими є результати дослідження Громадянської мережі ОПОРА. Щодо деяких посадовців дані отримати не вдалося. Офіційна безпартійність службовців не виключає їхньої потенційної політичної заангажованості.

 

26 листопада у м. Києві, на проспекті Гагаріна 3, що у Дніпровському районі чоловік нецензурно лаявся на активістів ВО «Батьківщина», розкидав інформаційну продукцію й штовхнув намет. Внаслідок інциденту активістці стало погано з серцем. Поліція зареєструвала кримінальне провадження за статтею «Хуліганство».

 

Напередодні президентських і парламентських виборів потенційні кандидати створюють або активують власні благодійні фонди, надаючи допомогу майбутнім виборцям. Представники «Блоку Петра Порошенка» організовують святкові заходи й оновлюють дитячі майданчики, Олег Ляшко зустрічається з пораненими в госпіталі. Партійці «Батьківщини» вітають тортами вчителів та бібліотекарів, а «Самопомочі» - пропонують виміряти тиск і рівень цукру в крові.

 

Член бюро Голосіївської «Батьківщини», керівник окружної партійної організації №3, підприємець Сергій Безуглий долучився до організації турніру з шахів під проводом Українського товариства сліпих (УТОС). Учасники змагань отримали від політика подарунки та фінансову допомогу на суму одна тисяча гривень. Про подію повідомляє Facebook-сторінка міської партійної організації. Заступник голови Центрального правління УТОС Михайло Новосецький вдячний за підтримку, однак констатує, що здебільшого політичні сили не прагнуть перейматись проблемами незрячих.

 

Прихильники «Партії миру» Вадима Новинського у центрі міста роздавали перехожим квіти та інформаційний бюлетень. Таку акцію влаштували в якості привітання з Днем визволення Києва. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Протягом жовтня-грудня 2017 року Громадянська мережа ОПОРА здійснювала моніторинг залучення громадськості до процесу прийняття рішень та вироблення політики в об’єднаних територіальних громадах.

 

Весна прийшла, а українці все ще в очікуванні «теплих кредитів». Проект постанови, який передбачає надання 400 млн грн на енергоефективність в рамках Урядової програми, погоджено з усіма заінтересованими органами влади. Однак на затвердження Уряду її досі не внесено.

 

15 лютого Держенергоефективності спільно з Українським союзом промисловців і підприємців організували засідання круглого столу щодо використання твердих побутових відходів для виробництва теплової та електричної енергії.

 

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018