Opora

У Харкові та Харківській області невідомі продовжують знищувати і псувати агітацію кандидатів у Президенти. Впродовж тижня ОПОРА зафіксувала чотири випадки пошкодження білбордів на Харківщині.

 

15 лютого волонтери «Об’єднання «Самопоміч» розповсюджували в районі Харківського хлібокомбінату №8 листівки з агітацією з Андрія Садового. До них підійшов невідомий чоловік і після словесної суперечки націлив пістолет на агітаторів.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА виявили у Харкові та області 4 випадки розміщення зовнішньої агітації без вихідних даних на користь Юлії Тимошенко, Петра Порошенка і Олександра Вілкула. До поліції подано відповідні заяви.

 

Вночі 9 лютого в одній з міських спільнот в Facebook з’явилось відео, на якому декілька людей в чорному одязі без знаків розрізнення розбивають сітілайти кандидатів в Президенти Євгенія Мураєва і Юрія Бойко, які розміщені на Московському проспекті та прилеглих вулицях.

 

11 лютого Анатолій Гриценко відвідав Харків. У межах візиту кандидат в Президенти дав прес-конференцію, перед якою в прес-центрі раптово зникло світло і інтернет. Крім того, під час заходу виник конфлікт щодо недопущення журналіста. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

Президент Петро Порошенко 7 лютого 2019 року підписав Указ, який визначає перелік тимчасово окупованих населених пунктів у Донецькій та Луганській областях, а також межі окупованих територій.

 

7 лютого двоє чоловіків підійшли до волонтерів, які роздавали агітпродукцію партії «Самопоміч» біля станції метро «Героїв праці» і заявили, що не дадуть продовжувати агітацію.

 

Станом на 5 лютого 9 510 виборців по всій Україні скористались тимчасовою зміною місця голосування. З них скористались цим  правом 115 харків`ян.

 

Спостерігачі ОПОРИ вчергове виявили у Харкові та області агітаційні матеріали без вихідних даних на користь Руслана Кошулинського, Юлії Тимошенко і Олександра Вілкула. За всіма випадками написані заяви в поліцію.

 

За 28, 29 і 30 січня спостерігачі ОПОРИ виявили зовнішню рекламу кандидатів у Президенти Юлії Тимошенко, Євгенія Мураєва, Олега Ляшка, Олександра Вілкула та Іллі Киви, яка може порушувати чинне законодавство. За всіма фактами ОПОРА звернулась до правоохоронців.

 

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019