Opora

Лідерами по розміщенню матеріалів з ознаками «джинси» в херсонських ЗМІ стали потенційні кандидати в Президенти Юлія Тимошенко  (55%), Олег Ляшко (22%) та Роман Безсмертний (11%).

 

У Херсоні зіпсували білборди лідера «Об'єднання «Самопоміч» Андрія Садового. Спостерігачі ОПОРИ зафіксували 5 облитих чорною фарбою бордів у різних районах міста.

 

4 грудня в Херсоні була зафіксована листівка, яка може містити ознаки «чорного піару» проти лідера політичної партії «Громадянська позиція» та потенційного кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

Незважаючи на те, що офіційно виборча кампанія стартує 31 грудня, а самі вибори Президента України призначені на 31 березня, потенційні кандидати вже розмістили свої білборди на Херсонщині.

 

Лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко розповів, що його білборди по всій країні були встановлені за рахунок добровільних внесків членів партії. Так політик відповів на запитання представника ОПОРИ  під час прес-конференції в Херсоні 30 листопада.

 

30 листопада Херсоні спостерігачі ОПОРИ зафіксували пошкоджені білборди лідера політичної партії «Об'єднання Самопоміч»  Андрія Садового.

 

Благодійний фонд заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації, депутата обласної ради Євгена Рищука подарував продуктові набори 35 сім'ям з села Преображенка Каланчацького району.

 

Благодійний фонд депутата Херсонської обласної ради Ігоря Колихаєва у місті Нова Каховка дарує учням районних навчальних закладів яблука. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

У ніч з 20 на 21 листопада на Херсонщині пограбували приміщення, в якому розташована громадська приймальня Генічеської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 

На Херсонщині за підтримки благодійного фонду очільника окружного штабу ВО «Батьківщина» проходять безкоштовні вистави лялькового театру. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018