Opora
Теги:

Чернігівські мажоритарними, порівняно з колегами з інших регіонів, тримають інтригу до кінця. На офіційному сайті Центрвиборчкому нині наявна інформація лише про п’ятьох кандидатів. Із іншої офіційної інформації – лише поодинокі заяви окремих кандидатів. Стверджують деякі з них, у тому числі, й про наміри не балотуватися в народні депутати.

Із уже офіційно зареєстрованих п’яти самовисуванців найбільш відомим є Ігор Рибаков – одіозний парламентарій попереднього скликання. На парламентських виборах 2012 року пан Рибаков балотувався у тому ж виборчому окрузі № 207 у позапартійному статусі. Як народний депутат України VII скликання не входив до складу будь-якої фракції. Нині команда кандидата вже веде передвиборну кампанію у населених пунктах згаданого округу, попри протидію місцевої влади.

З цікавих подій передвиборчого марафону на Чернігівщині варто відзначити наступну подію. На днях потенційний кандидат по виборчому округу № 210 депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко офіційно заявив, що участь у виборчих перегонах брати не буде. Свою позицію відомий на теренах згаданого округу бізнесмен та політик озвучив під час заходу «Урок мужності», який відбувся у Парку Слави міста Прилуки (Чернігівська області).

На активну участь пана Мирошниченка у парламентській кампанії очікували експертиі під час виборчих перегонів 2012 року. Ще тоді побутувала думка, що, попри суттєвий інтерес тодішнього регіонала Мирошниченка до виборчого округу № 210, «нагорі» карти розклалися на користь самовисуванця Миколи Рудьковського.

Обґрунтовує свою позицію Анатолій Мирошниченко незгодою проведення позачергових парламентських виборів під час військових дій. Напроти пан Рудьковський, який є очільником Соціалістичної партії України, офіційної позиції щодо свого балотування не озвучує.

За коментарями звертайтеся:
Євген Романенко
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області
068 386 60 54
  
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів. 

 

facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018