Opora
Теги:

Попри те, що процес реєстрації кандидатів у народні депутати триває, кампанії «від дверей до дверей» на теренах Чернігова уже розгорнулася. Як повідомляє довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА у Чернігівській області, інтерв’юери активно працюють у центральній частині виборчого округу № 205.

Виборча гра у місті Чернігові допоки ведеться кволо, і у своїй більшості прослідковується через зовнішню рекламу, інформування виборців потенційними кандидатами та поодиноку активність агітаторів. Станом на сьогодні на сайті Центральної виборчої комісії наявна інформація тільки про кандидатів у народні депутати по виборчому округу № 207. Процес реєстрації кандидатів по мажоритарному округу № 205, вочевидь, ще триває. Але робота окремих кандидатів уже помітна.

Так, про свою участь у виборчих перегонах по мажоритарному округу № 205 нещодавно офіційно заявив відомий громадський діяч – Ігор Андрійченко. Президентська партія на позачерговому з’їзді також визначилася зі своїми мажоритарниками: на виборчому окрузі № 205 буде працювати нинішній депутат Чернігівської обласної ради Валерій Куліч. Разом з тим, кампанія відомого спортсмена Андрія Дериземлі, який ще донедавна ухилявся від політичних питань, набирає обертів. Після створення Центру підтримки армії Андрія Дериземлі, розміщення тематичних інформаційних постерів на сіті-лайтах міста та обдзвону містян з метою інформування про створення Центру, такого роду активність перейшла у виборчу площину. Так, за непоодинокими свідченнями мешканців міста, нині проводиться експрес-опитування, ключовим меседжем якого є питання: «Чи будете Ви голосувати за Андрія Дериземлю?». По закінченню інтерв’юери залишають інформаційний бюлетень Центру підтримки армії Андрія Дериземлі.

12 09 derzemlja 2 14 09 derezymlja
 
Робити офіційну заяву про свою участь у виборчих перегонах та коментувати дану ситуацію під час спілкування з мережею ОПОРА Андрій Дериземля відмовився.
 
За коментарями звертайтеся:
Євген Романенко, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області
068 386 60 54
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів. 

 

facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018